Leden Shop
Deel deze pagina via:

Uitslagen Amateurs/Sportklasse

Zaterdag 4 november, Regio Kampioenschappen Amsterdam
Amateurs/Sportklasse
34. Christian Kuikstra

Masters 50+
10. Erik Meerkerk

Zaterdag 28 oktober, Nationale Veldrit De Uithof
Masters 40+
10. Erik Meerkerk
26. Wout Delwel

Amateurs/Sportklasse
35. Christian Kuikstra
42. Dennis ter Wal


Zaterdag 21 oktober, Nationale Veldrit Rhenen
Amateurs/Sportklasse
42. Christian Kuikstra

Zaterdag 14 oktober, Nationale Veldrit Albrandswaard
Amateurs/Sportklasse
24. Ferry de Vendt
38. Christian Kuikstra

Masters 50+
12. Erik Meerkerk
25. Wout Delwel

Zondag 8 oktober, Nationale Veldrit Gouda
Amateurs/Sportklasse
34. Christian Kuikstra

Masters 50+
14. Erik Meerkerk
22. Wout Delwel


Zondag 24 september, Nationale Veldrit Dordrecht
Amateurs/Sportklasse
64. Christian Kuikstra
67. Christiaan Grootveld



Zondag 24 september, Ronde van Lisse
Masters 50+
3.   Erik Meerkerk


Zaterdag 23 september, Ronde van Ottoland
Sportklasse
25. Ton Ippel

Zondag 17 september, Ronde van Alphen aan den Rijn
Amateurs
11. Rein Falke
25. Jari Kloppenburg

Zondag 10 september, Ronde van Lisse
Sportklasse
52. Erik Bergwerff

Zaterdag 9 september, Ronde van Berkel en Rodenrijs
Amateurs/Sportklasse
23. Ferry de Vendt
24. Ton Ippel

Zaterdag 2 september, Ronde van Dordrecht
Sportklasse/Masters 40+
14. Ferry de Vendt

Zondag 27 augustus, Ronde van Zeist
Amateurs/Sportklasse/Junioren
35. Job Janssen
63. Jari Kloppenburg

Zondag 27 augustus, Ronde van Gouda
Masters 50+
33. Kees Barendregt

Zaterdag 26 augustus, Ronde van Zuidland
1.   Kasper Schotte
16. Ferry de Vendt
23. Rick de Kruiff
26. Ton Ippel
27. Jaco Minke
31. Erik Meerkerk
42. Christian Kuikstra
57. Marco Duson
63. Erik Bergwerff




Zondag 20 augustus, Ronde van Heerhugowaard
Elite/Beloften/Amateurs
37. Luc Ducrot

Vrijdag 18 augustus, Nacht van 's Gravendeel
Sportklasse
2.   Kasper Schotte
3.   Otto Schotte
4.   Christian Kuikstra
17. Ferry de Vendt


Donderdag 10 augustus, Ronde van Nootdorp
Amateurs
23. Dennis ter Wal

Donderdag 3 augustus, Ronde van Oostvoorne
Sportklasse/Sportklasse
13. Ronald de Waal
14. Dennis ter Wal
16. Christian Kuikstra
18. Otto Schotte
20. Job Janssen
23. Jaco Minke
28. Marco Duson
31. Erik Bergwerff
33. Marco van Houten

Woensdag 2 augustus, Ronde van Zutphen
Amateurs
5.   Rein Falke

Maandag 31 juli, Ronde van Noordeloos
Amateurs/Sportklasse
6.   Ronald de Waal
19. Job Janssen

Maandag 31 juli, Draai van de Kaai Roosendaal
Amateurs
18. Rein Falke

Woensdag 26 juli, Acht van Chaam
Amateurs
15. Rein Falke

Maandag 24 juli, Daags na de Tour Boxmeer
Amateurs
24. Job Janssen

Zondag 23 juli, NK WFN Breda
Masters 40-
34. Rein Falke

Zaterdag 22 juli, Ronde van Barendrecht
Sportklasse/Masters 40+
7.   Christian Kuikstra
28. Ton Ippel
29. Kasper Schotte
33. Marco Duson
39. Erik Bergwerff

Zondag 16 juli, Ronde van Oudenbosch
Amateurs/Sportklasse
21. Ronald de Waal
33. Rein Falke
37. Dennis ter Wal
38. Job Janssen

Vrijdag 14 juli, Ronde van Kwintsheul
Amateurs
10. Luc Ducrot
22. Dennis ter Wal

Zondag 9 juli, Omloop van de Heidehof
Amateurs
9.   Rein Falke
24. Christian Kuikstra
29. Paul Bakker

Masters 40+
19. Ton Ippel
20. Kees Barendregt

Zondag 9 juli, Omloop de Zevenheuvelen
Amateurs
4.     Luc Ducrot
14.   Ronald de Waal
36.   Dennis ter Wal
129. Job Janssen

Zaterdag 8 juli, Ronde van Abbenbroek
Sportklasse/Masters 40+
10. Ferry de Vendt
21. Kasper Schotte
46. Marco Duson
50. Christian Kuikstra
51. Jaco Minke
58. Ton Ippel
72. Peter Slagmoolen
74. Christiaan Grootveld

Donderdag 6 juli, Ronde van Hendrik Ido Ambacht
Sportklasse
8.   Ferry de Vendt

Zaterdag 1 juli, Ronde van Kralingen Rotterdam
Amateurs/Sportklasse
17. Ferry de Vendt

Zaterdag 1 juli, Ronde van Middelharnis
Sportklasse
1.   Kasper Schotte
3.   Otto Schotte
12. Ferry de Vendt

Amateurs
8.   Ronald de Waal


Dinsdag 20 juni, Ronde van Maassluis
Sportklasse/Masters 40+
3.   Kasper Schotte
4.   Otto Schotte
22. Ferry de Vendt
38. Christian Kuikstra


Zondag 18 juni, Ronde van Ouderkerk aan de Amstel
Amateurs/Sportklasse/Junioren
20. Jari Kloppenburg
22. Dale Wathey

Zondag 18 juni, Ronde van Zoeterwoude Dorp
Amateurs/Sportklasse/Junioren
14. Ferry de Vendt

Zaterdag 17 juni, Ronde van Colijnsplaat
Masters 40+
21. Erik Meerkerk

Woensdag 14 juni, Ronde van Albrandswaard
Sportklasse/Masters 40+
9.   Ferry de Vendt
13. Rick de Kruijf
29. Ton Ippel
30. Erik Meerkerk
35. Marco Duson
36. Kees Barendregt
42. Christian Kuikstra
45. Christiaan Grootveld
49. Kasper Schotte

Maandag 12 juni, Ronde van Numansdorp
Sportklasse
11. Ferry de Vendt
14. Erik Meerkerk
19. Rick de Kruijf
24. Christiaan Grootveld

Zaterdag 10 juni, Ronde van Rozenburg
Amateurs/Sportklasse
21. Ferry de Vendt

8-9-10-11 juni 4-daagse Tour de Lasalle
Donderdag 8 juni
2.   Luc Ducrot (groene trui puntenklassement)
7.   Ronald de Waal
43. Jari Kloppenburg

46. Job Janssen
51. Christian Kuikstra
69. Kees Barendregt
97. Dennis ter Wal
98. Erik Meerkerk

Vrijdag 9 juni

2.   Ronald de Waal
33. Luc Ducrot
42. Jari Kloppenburg
55. Job Janssen
59. Christian Kuikstra
64. Kees Barendregt
83. Erik Meerkerk
87. Dennis ter Wal

Zaterdag 10 juni
A-Klassement
9.   Ronald de Waal
14. Luc Ducrot
26. Jari Kloppenburg

B-klassement
2.   Christian Kuikstra (witte trui-leider B-klassement)
8.   Job Janssen
14. Erik Meerkerk
33. Kees Barendregt

Zondag 11 juni
A-klassement

9.   Ronald de Waal
10. Luc Ducrot
31. Jari Kloppenburg

B-klassement
8.   Christian Kuikstra
14. Job Janssen
24. Kees Barendregt
35. Erik Meerkerk

A-Eindklassement
2.   Luc Ducrot
11. Ronald de Waal
44. Jari Kloppenburg

B-Eindklassement
3.   Christian Kuikstra
5.   Job Janssen
19. Kees Barendregt
26. Erik Meerkerk

Maandag 5 juni District Kampioenschap
Zuid Holland, Leiden
Masters 30+
7.   Rein Falke
12. Paul Bakker
18. Job Janssen

Masters 40+
7.   Ton Ippel

Masters 50+
14. Erik Meerkerk

Zaterdag 3 juni, Ronde van Papendrecht
Amateurs/Sportklasse/Junioren
4.   Rein Falke
43. Christian Kuikstra

Zaterdag 27 mei, Ronde van Noord Beveland
Amateurs/Sportklasse
12. Ronald de Waal
42. Job Janssen
43. Paul Bakker
48. Luc Ducrot
51. Dennis ter Wal
56. Ferry de Vendt
62. Kees Barendregt

Donderdag 25 mei, Ronde van Wemeldinge
Masters 40+
11. Erik Meerkerk

Donderdag 25 mei, Ronde van Lekkerkerk
Amateurs/Sportklasse
15. Rein Falke
16. Ronald de Waal
27. Dennis ter Wal
29. Ferry de Vendt
39. Martin van Rij

Zondag 21 mei, Ronde van Rucphen
Masters 50+
8.   Erik Meerkerk

Zaterdag 20 mei, Ronde van Oude Tonge
Amateurs
13. Rein Falke

Masters 40+
dnf Kees Barendregt

Zaterdag 20 mei, Ronde van Katendrecht
Sportklasse
3.   Martin van Rij
21. Christian Kuikstra
45. Ton Ippel


Vrijdag 19 mei, Ronde van Nes aan de Amstel
Amateurs/Sportklasse/Junioren
3.   Ronald de Waal
27. Job Janssen
32. Dennis ter Wal
35. Jari Kloppenburg


Zondag 14 mei, Ronde van Woerden
Amateurs/Sportklasse/Junioren
7.   Ronald de Waal

Zondag 14 mei, Ronde van Hoeven
Masters 50+
16. Erik Meerkerk


Zaterdag 13 mei, Ronde van Rijsoord
Sportklasse
6.   Martin van Rij
16. Ferry de Vendt
31. Marco Duson

Amateurs
10. Ronald de Waal


Zondag 7 mei, Ronde van Amstelveen
Amateurs
5.   Ronald de Waal

Zondag 7 mei, Ronde van 't Zand
Amateurs/Sportklasse/Junioren
22. Dennis ter Wal
36. Job Janssen

Vrijdag 5 mei, Bevrijdingsronde Rijswijk
Sportklasse/Masters 40+
28. Ton Ippel
35. Marco Duson

Zondag 30 april, Ronde van Den Haag
Sportklasse
2.   Martin van Rij
7.   Christian Kuikstra
30. Kees Barendregt


Zaterdag 29 april, Ronde van Rilland
Masters 40+
23. Ton Ippel
24. Kees Barendregt
31. Marco Duson
38. Erik Meerkerk

Donderdag, 27 april Ronde van 's Gravendeel (Koningsdag)
Sportklasse
2.   Martin van Rij
3.   Kasper Schotte
23. Ferry de Vendt
44. Kees Barendregt


Zondag 23 april, Omloop Liessel-Liessel
34. Paul Bakker

Zaterdag 22 april, Omloop van het Munnikenland Brakel
Sportklasse
6. Martin van Rij

Amateurs
12. Ronald de Waal
24. Luc Ducrot
54. Dennis ter Wal
59. Jari Kloppenburg
79. Jasper Oelers

Zaterdag 15 april, Omloop Kleine Hein Emmen
17.   Ronald de Waal
46.   Dennis ter Wal
58.   Job Janssen
60.   Jari Kloppenburg
70.   Luca Melchiorre
151. Rein Falke


Zondag 9 april, Ronde van Oud Gastel
9.   Kasper Schotte
52. Thomas van Meurs

Zondag 9 april, Curacao
2.   Rein Falke


Zondag 9 april, Sint Jozef Klassieker
Masters 40+
22. Rick de Kruijff
32. Marco Duson
35. Leo Poot

Masters 50+
8.   Kees Barendregt
dnf Erik Meerkerk

Amateurs
4.   Luc Ducrot
13. Ronald de Waal
15. Dale Wathey
24. Wouter Ketting
46. Job Janssen
47. Dennis ter Wal
54. Mathijs Burger
66. Luca Melchiorre
dnf Paul Bakker
dnf Jasper Oelers

Zondag 2 april, Ronde van Eibergen
Masters 50+
5. Erik Meerkerk

Zondag 26 maart, Ronde van Rijsbergen
Amateurs
5.   Ronald de Waal
20. Rein Falke

Zaterdag 25 maart, Ronde van Bruinisse
Amateurs

48. Mathijs Burger


Zaterdag 25 maart Kampioenschap van Rotterdam
B-klasse
1.   Kasper Schotte
24. Kees Barendregt
55. Peter van Dorp


Zaterdag 25 maart, Nieuwkuijk
Masters 50+
3.   Erik Meerkerk


Zondag 19 maart, Rotterdam Ahoy
Masters 50+
14. Erik Meerkerk

Zaterdag 18 maart, Amersfoort
Masters 50+
2.   Erik Meerkerk


Zondag 12 maart, Kampioenschap Amsterdam
Amateurs
10. Dale Wathey
12. Luc Ducrot
28. Luca Melchiorre
33. Dennis ter Wal
40. Jasper Oelers

Zondag 12 maart, Ronde van de Waardepolder
Haarlem
Masters 50+
7.   Erik Meerkerk


Zaterdag 7 januari,
Nederlands Kampioenschap Veldrijden
Sint Michielsgestel
Masters 50+
30. Erik Meerkerk
36. Wout Delwel

Vrijdag 30 december, Nationale Veldrit Benschop
Masters 40+
25. Erik Meerkerk

Amateurs/Sportklasse
38. Leon Hokke


Zaterdag 17 december, Nationale Veldrit Woerden
Amateurs/Sportklasse
29. Christian Kuikstra

Zaterdag 10 december, Nationale Veldrit Amersfoort
Masters 40+
23. Erik Meerkerk

Zondag 4 december, Nationale Veldrit Zwartemeer
Masters 50+
9.   Erik Meerkerk

Zaterdag 3 december, Nationale Veldrit Oudewater
Masters 40+
12. Erik Meerkerk

Zondag 27 november, Strandrace Wijk aan Zee
83.   Ruud Kuikstra
128. Marco Duson

Zaterdag 26 november, Nationale Veldrit Rhenen
Amateurs/Sportklasse
47. Ferry de Vendt
61. Christian Kuikstra

Masters 40+
24. Erik Meerkerk

Zondag 20 november, Nationale Veldrit Lieshout
Masters 40+
19. Erik Meerkerk

Zaterdag 19 november, Nationale Veldrit Hilversum
Masters 40+
16. Erik Meerkerk

Zaterdag 12 november, Nationale Veldrit Apeldoorn
Masters 40+
22. Erik Meerkerk

Zaterdag 5 november, Regiokampioenschappen
Midden-Noord-Zuid Holland
Amateurs/Sportklasse
33. Christian Kuikstra

Masters 50+
3.   Erik Meerkerk
22. Wout Delwel


Zaterdag 5 november, Strandrace Brouwersdam
44. Ruud Kuikstra
63. Johan Lacroix
64. Arwin van den Berg
65. Marco Duson
71. Jan Kweekel

Dinsdag 25 oktober, Nationale Veldrit Woerden
Amateurs/Sportklasse
63. Leon Hokke

Zaterdag 22 oktober, Nationale Veldrit Harderwijk
Masters 50+
7.   Erik Meerkerk

Zaterdag 15 oktober, Nationale Veldrit Albrandswaard
Amateurs/Sportklasse
46. Christian Kuikstra
47. Otto Schotte

Masters 40+
11. Erik Meerkerk
33. Kees Barendregt
36. Wout Delwel


Zondag 9 oktober, Nationale Veldrit Gouda
Amateurs/Sportklasse
47. Leon Hokke
49. Christian Kuikstra

Masters 50+
4.   Erik Meerkerk
24. Wout Delwel


Zaterdag 8 oktober, Nationale Veldrit Utrecht
Masters 40+
24. Erik Meerkerk

Zaterdag 1 oktober, Nationale Veldrit Montfoort
Amateurs/Sportklasse
47. Leon Hokke

Masters 40+
21. Erik Meerkerk

Zondag 25 september, Nationale Veldrit Dordrecht
Amateurs/Sportklasse
58. Leon Hokke
63. Pieter van der Plaat
68. Christiaan Grootveld

Masters 40+
15. Erik Meerkerk
42. Bennie van den Heuvel
60. Wout Delwel
dnf Jaap Arkenbout


Zondag 25 september, Ronde van Lisse
Masters 50+
22. Kees Barendregt

Zaterdag 24 september, Ronde van Ottoland
Sportklasse
27. Erik Meerkerk


Zaterdag 24 september, Ronde van Noord Rotterdam
Sportklasse/Masters 40+
1.   Otto Schotte
2.   Kasper Schotte
7.   Martin van Rij
16. Norman Meerkerk
17. Kees Barendregt
dnf Paul van Strien


Zaterdag 17 september, Ronde van Kapelle
16. Martin van Rij
19. Norman Meerkerk

Zaterdag 17 september, Ronde van Ameide
Amateurs/Sportklasse/Junioren
21. Rein Falke

Zaterdag 10 september, Zeelandclassic
dnf Kees Barendregt
dnf Rein Falke
dnf Ton Ippel

Zaterdag 10 september, Ronde van Berkel en Rodenrijs
Masters 50+
18. Erik Meerkerk
22. Peter van Dorp

Donderdag 8 september, Ronde van Roosendaal
Amateurs/Sportklasse/Junioren
11. Martin van Rij

Zondag 4 september, Ronde van Abbenbroek
2.   Norman Meerkerk
3.   Kasper Schotte
5.   Martin van Rij
9.   Erik Meerkerk
11. Otto Schotte
15. Christian Kuikstra
19. Daniel Verzijl
24. Ton Ippel
29. Peter van Dorp
32. Marco Duson
35. Christiaan Grootveld
39. Kees Barendregt
40. Jaco Minke
41. Ruud Kuikstra
42. Paul van Strien
dnf Peter Slagmoolen


Zaterdag 3 september, Ronde van Dordrecht
2.   Martin van Rij
13. Paul van Strien
21. Kees Barendregt


Zondag 28 augustus, Ronde van Gouda
Sportklasse
4.   Martin van Rij

Masters 50+
8.   Erik Meerkerk

Zaterdag 27 augustus, Ronde van Zuidland
3.   Norman Meerkerk
4.   Kasper Schotte
8.   Martin van Rij
14. Erik Meerkerk
23. Ton Ippel
27. Christian Kuikstra
33. Paul van Strien
38. Peter van Dorp
39. Ruud Kuikstra
42. Marco Duson


Zaterdag 20 augustus, Ronde van Pijnacker
Masters 40+
33. Erik Meerkerk
42. Ruud Kuikstra
dnf Leo Poot

Vrijdag 19 augustus, Ronde van 's Gravendeel
Sportklasse
12. Erik Meerkerk
15. Martin van Rij
27. Christian Kuikstra
dnf Kasper Schotte

Zondag 14 augustus, NK WFN De Lier
Masters 40+
44. Marco Duson
45. Ruud Kuikstra
47. Leo Poot

Masters 50+
26. Erik Meerkerk

Amateurs/Sportklasse
84. Leon Hokke

Donderdag 4 augustus, Ronde van Oostvoorne
Amateurs/Sportklasse
7.   Martin van Rij
15. Erik Meerkerk
19. Jaco Minke
23. Kasper Schotte
26. Christian Kuikstra
30. Marco Duson
31. Ruud Kuikstra
35. Peter Slagmoolen
dnf Peter van Dorp
dnf Peter van der Waal
dnf Daniël Verzijl

Woensdag 27 juli, Ronde van Alblasserdam
Sportklasse
14. Daniël Verzijl
29. Peter van Dorp

Zaterdag 23 juli, Ronde van Ochten
Sportklasse/Masters 40+
dnf Ton Ippel

Zaterdag 16 juli, Ronde van Middelharnis
Sportklasse/Masters 40+
5.   Norman Meerkerk
28. Ton Ippel
33. Marco Duson
36. Peter van der Waal
dnf Christian Kuikstra
dnf Peter Slagmoolen

Zondag 10 juli, Omloop van de Heidehof
Masters 40+
8.   Ton Ippel
20. Ruud Kuikstra
21. Marco Duson

Masters 50+
dnf Kees Barendregt

Amateurs
dnf Christian Kuikstra
dnf Peter Slagmoolen

Vrijdag 8 juli, Ronde van Heinkenszand
Masters 40+
5.   Erik Meerkerk

Donderdag 7 juli, Ronde van Hendrik Ido Ambacht
Sportklasse
14. Erik Meerkerk
21. Ton Ippel
33. Christian Kuikstra
dnf Ruud Kuikstra

Woensdag 6 juli, Ronde van 's Gravenzande
Amateurs/Sportklasse
dnf Ton Ippel

Zondag 3 juli, Ronde van Kralingen, Rotterdam
Amateurs/Sportklasse
29. Fabrizio Korsman

Zondag 3 juli, Ronde van Rotterdam, Ahoy
Masters 50+
3.   Erik Meerkerk
16. Kees Barendregt

Zaterdag 2 juli, Ronde van Barendrecht
Sportklasse/Masters 40+
3.   Norman Meerkerk
4.   Kasper Schotte
9.   Erik Meerkerk
24. Ton Ippel
30. Ruud Kuikstra
32. Christian Kuikstra
35. Leo Poot


Zondag 26 juni, Ronde van Gouda
Masters 50+
15. Erik Meerkerk

Dinsdag 21 juni, Ronde van Maassluis
Sportklasse/Masters 40+
3.   Norman Meerkerk

19. Martin van Rij
20. Erik Meerkerk
21. Ton Ippel
28. Kasper Schotte
32. Otto Schotte
35. Jaco Minke
37. Marco Duson
42. Christian Kuikstra
45. Leo Poot

Amateurs/Sportklasse/Junioren
30. Fabrizio Korsman
36. Martijn Roest


Zondag 19 juni, Ronde van Rijsbergen
Masters 50+
1.   Erik Meerkerk


Zondag 19 juni, Ronde van Zoeterwoude
Amateurs/Sportklasse
dnf Fabrizio Korsman
dnf Christian Kuikstra


Vrijdag 17 juni, Ronde van Oude-Tonge
Masters 40+
12. Erik Meerkerk
13. Leo Poot
14. Ton Ippel
17. Marco Duson
21. Ruud Kuikstra

Amateurs
30. Paul Bakker


Woensdag 15 juni, Ronde van Albrandswaard
Sportklasse/Masters 40+
3.   Norman Meerkerk
9.   Martin van Rij
10. Daniel Verzijl
13. Erik Meerkerk
25. Ton Ippel
28. Ruud Kuikstra
29. Leo Poot
30. Marco Duson
36. Kees Barendregt

Amateurs/Elite en Beloften
dnf Paul Bakker


Zaterdag 11 juni, Ronde van Rozenburg
Sportklasse/Masters 40+
2.   Daniel Verzijl
3.   Kasper Schotte
7.   Martin van Rij
11. Jaco Minke
15. Ton Ippel


Amateurs

15. Fabrizio Korsman


Zaterdag 11 juni, Nederlandse Kampioenschappen
Middelharnis

Masters 30+
51. Leon Hokke

Masters 40+
43. Ruud Kuikstra
47. Marco Duson
dnf Leo Poot

Masters 50+
51. Erik Meerkerk
73. Kees Barendregt
dnf Jan Kweekel
dnf Dirk Hogeweg


Maandag 6 juni, Ronde van Numansdorp
Amateurs/Sportklasse
38. Erik Meerkerk
40. Jaco Minke
45. Leo Poot
47. Ruud Kuikstra
49. Marco Duson
53. Christian Kuikstra
dnf Fabrizio Korsman
dnf Ton Ippel


Zondag 6 juni, Ronde van Rijen
17. Rein Falke


Zondag 5 juni, Ronde van Exel
Masters 50+
4.   Erik Meerkerk


Zaterdag 4 juni, Ronde van Nieuwendijk
Amateurs/Sportklasse
32. Fabrizio Korsman
dnf Rein Falke


Zaterdag 4 juni, Ronde van Papendrecht
Sportklasse
32. Martin van Rij
33. Erik Meerkerk
34. Christian Kuikstra


Zaterdag 28 mei, Omloop Hoekse Waard
26. Rein Falke
46. Paul Bakker
59. Fabrizio Korsman
dnf Bennie van den Heuvel




Zaterdag 21 mei, Ronde van Katendrecht
3.   Martin van Rij
4.   Kasper Schotte
17. Norman Meerkerk
20. Erik Meerkerk
25. Ton Ippel
28. Pieter van der Plaat
35. Jaco Minke
37. Kees Barendregt

39. Marco Duson
40. Christian Kuikstra
53. Peter van Dorp


Woensdag 18 mei Tijdrijden
Districts Kampioenschappen Zevenhoven
Amateurs
5.   Martijn Roest

Sportklasse
1.   Martin van Rij


Maandag 16 mei, Tweede Pinksterdag
Districts Kampioenschappen Maassluis
Masters 30+
19. Rein Falke

Masters 40+
13. Marco Duson
15. Ruud Kuikstra
16. Leo Poot

Masters 50+
12. Erik Meerkerk
27. Jan Kweekel
dnf Peter van Dorp

Amateurs/Sportklasse
9.   Fabrizio Korsman
15. Daniël Verzijl


Zondag 15 mei, Haagse Wielerdag
Sportklasse
3.   Martin van Rij
15. Pieter van der Plaat

Masters 50+

16. Erik Meerkerk

Amateurs
19. Fabrizio Korsman


Zaterdag 14 mei, Ronde van Rijsoord
Amateurs/Sportklasse
40. Fabrizio Korsman
dnf Leo Poot
dnf Norman Meerkerk


Zondag 8 mei, Ronde van Nieuw Vossemeer

Amateurs/Sportklasse
47. Fabrizio Korsman
dnf Ton Ippel

Zaterdag 7 mei, Klassieker Noord Beveland
14. Rein Falke
dnf Paul Bakker
dnf Bennie van den Heuvel
dnf Erik Meerkerk
dnf Kees Barendregt
dnf Ton Ippel
dnf Wim Leen
dnf Peter Slagmoolen
dnf Ernst Siegers
dnf Christian Kuikstra

Woensdag 5 mei Hemelvaartsdag, Ronde van Wemeldinge
Masters 40+
3.   Erik Meerkerk
27. Kees Barendregt


Woensdag 5 mei Hemelvaartsdag, Ronde van Lekkerkerk
Amateurs/Sportklasse
6.   Fabrizio Korsman
78. Bennie van den Heuvel


Zondag 1 mei, Ronde van 't Zand
65. Ton Ippel


Zondag 1 mei, Omloop Liessel
dnf Ernst Siegers


Woensdag 27 april Koningsdag, Ronde van 's Gravendeel
Sportklasse
3.   Norman Meerkerk
4.   Martin van Rij
5.   Erik Meerkerk
21. Kasper Schotte
27. Kees Barendregt
40. Jaco Minke
dnf Peter van Dorp

Amateurs
30. Fabrizio Korsman
53. Bennie van den Heuvel


Zaterdag 23 april, Omloop van het Munnikenland Brakel
Sportklasse
7.   Erik Meerkerk
16. Remco van der Graaf
dnf Dirk Hogeweg
dnf Ton Ippel
dnf Christian Kuikstra
dnf Pieter van der Plaat

Amateurs
39. Rein Falke
50. Bennie van den Heuvel
dnf Fabrizio Korsman
dnf Martijn Roest


Woensdag 20 april, Grote Prijs Robert Koppert Biological Rotterdam
1.   Martin van Rij
11. Erik Meerkerk
21. Remco van der Graaf
26. Jaco Minke
34. Marco Duson
40. Peter van Dorp
44. Ruud Kuikstra
49. Wijnand van Pelt
50. Christian Kuikstra


Zondag 17 april, Ronde van Oud Gastel
17. Martin van Rij


Zondag 17 april, Ronde van Gelderland
Masters 40+
dnf Kees Barendregt
dnf Erik Meerkerk
dnf Bennie van den Heuvel
dnf Marco Duson
dnf Ruud Kuikstra


Zaterdag 16 april, Ronde van Goes
Amateurs
2.   Norman Meerkerk


Zaterdag 16 april, Ronde van Rotterdam, Ahoy
Masters 50+
3.   Erik Meerkerk
21. Wijnand van Pelt
25. Dirk Hogeweg


Zondag 10 april, Sint Jozef Klassieker
Amateurs
8.   Rein Falke
35. Wim Leen
36. Martijn Roest
dnf Paul Bakker

Masters 40+
22. Marco Duson
29. Ruud Kuikstra

Masters 50+
6.   Kees Barendregt
dnf Erik Meerkerk


Zaterdag 9 april, Ronde van Rijswijk
Masters 50+
6.   Erik Meerkerk
dnf Wijnand van Pelt


Zondag 3 april, Ronde van Steenbergen
Amateurs/Sportklasse
42. Fabrizio Korsman


Zondag 3 april Ronde van Woerden
Masters 50+
3.   Erik Meerkerk


Zaterdag 2 april, Ronde van Veenendaal
Masters 50+
4.   Erik Meerkerk


Maandag Tweede Paasdag 28 maart, Ronde van Werkendam
Sportklasse/Amateurs
23. Rein Falke
39. Fabrizio Korsman
42. Bennie van den Heuvel
60. Martijn Roest
64. Leo Poot
66. Wim Leen
70. Kees Barendregt
dnf Ernst Siegers


Zaterdag 26 maart, Ronde van Bruinisse
Amateurs/Elite/Beloften
79. Fabrizio Korsman


Zondag 20 maart, Nieuwkuijk
Masters 50+
2.   Erik Meerkerk


Zaterdag 19 maart, Kampioenschap van Rotterdam
Sportklasse
2.   Martin van Rij
6.   Erik Meerkerk
26. Dirk Hogeweg
33. Kees Barendregt


Zondag 13 maart, 50+ wedstrijd Leiden
2.   Erik Meerkerk
19. Kees Barendrecht


Zondag 6 maart, Ronde van de Waardepolder Haarlem
Masters 50+
8.   Erik Meerkerk


Zondag 28 februari, Openingswedstrijd Gouda
Amateurs
3.   Fabrizio Korsman


 


 

Zaterdag 22 januari, Nationale Veldrit Rucphen
Amateurs/Sportklasse
44. Leon Hokke


Zondag 18 januari, Nationale Veldrit Zwartemeer
Masters 40+
13. Erik Meerkerk


Zaterdag 9 januari, Nederlands Kampioenschap Veldrijden 2016
Hellendoorn

Masters 40+
32. Bennie van den Heuvel

Masters 50+
11. Erik Meerkerk


Zondag 3 januari, Nationale Veldrit Sint-Michielsgestel
Masters 40+
25. Bennie van den Heuvel
27. Erik Meerkerk


Woensdag 30 december, Nationale Veldrit Benschop
Masters 40+
13. Erik Meerkerk
21. Bennie van den Heuvel


Zaterdag 26 december, Tweede Kerstdag, Nationale Veldrit Reusel
Masters 40+
13. Erik Meerkerk


Zondag 13 december, Nationale Veldrit Moergestel
Masters 40+
22. Erik Meerkerk


Zaterdag 12 december, Nationale Veldrit Amersfoort
Masters 40+
21. Erik Meerkerk


Zaterdag 5 december, Nationale Veldrit Didam
Masters 40+
15. Erik Meerkerk


Zondag 29 november, Nationale Veldrit Hellendoorn
Masters 50+
7.   Erik Meerkerk
19. Wout Delwel


Zondag 15 november, Nationale Veldrit Lieshout
Masters 40+
15. Erik Meerkerk


Zaterdag 14 november, Nationale Veldrit Rhenen
Masters 40+
12. Erik Meerkerk


Zondag 8 november, Nationale Veldrit Apeldoorn
Masters 40+
27. Erik Meerkerk
28. Bennie van den Heuvel


Zondag 1 november, Nationale Veldrit Almelo
Masters
10. Bennie van den Heuvel
16. Erik Meerkerk


Zaterdag 31 oktober, Districts Kampioenschap Noord- en Zuid Holland Rijswijk
Masters 50+
1.   Erik Meerkerk
8.   Ton Kleinjan
9.   Wout Delwel


Masters 40+

dnf Bennie van den Heuvel

Amateurs/Sportklasse
10. Kasper Schotte

27. Leon Hokke


Zaterdag 24 oktober, Nationale Veldrit Harderwijk
Masters 40+
8.   Bennie van den Heuvel

Masters 50+
5.   Erik Meerkerk


Dinsdag 20 oktober, Nationale Veldrit Woerden
Amateurs
61. Leon Hokke


Zaterdag 17 oktober, Nationale Veldrit Albrandswaard
Amateurs
20. Kasper Schotte

Masters
11. Bennie van den Heuvel
17. Erik Meerkerk
37. Wout Delwel
39. Kees Barendregt


Zaterdag 3 oktober, Nationale Veldrit Montfoort
Masters
8.   Bennie van den Heuvel
23. Erik Meerkerk


Zondag 27 september, Nationale Veldrit Dordrecht
Amateurs
54. Leon Hokke
61. Christaan Grootveld

Masters
13. Bennie van den Heuvel
18. Erik Meerkerk
46. Wout Delwel


 


Zaterdag 26 september, Ronde van Noord, Rotterdam
Sportklasse/Masters 40+
2.   Fabrizio Korsman
17. Paul van Strien
35. Peter van der Waal
41. Kees Barendregt


Donderdag 24 september, WK ID-cycling Ecuador
1.   Martijn Roest


Zondag 20 september, Ronde van Lisse
Amateurs/Sportklasse/Junioren
37. Fabrizio Korsman


Zaterdag 19 september, Ronde van Ameide
Amateurs/Sportklasse/Junioren
25. Fabrizio Korsman


Zaterdag 19 september, Groeistad Klassieker Amersfoort
Masters 40+
50. Bennie van den Heuvel

Masters 50+
11. Erik Meerkerk


Zondag 13 september, Ronde van Hillegom
Sportklasse
4.   Martin van Rij
20. Fabrizio Korsman


Zaterdag 12 september, Zeelandclassic
50.   Bennie van den Heuvel
61.   Erik Meerkerk
81.   Norman Meerkerk
101. Ernst Siegers
dnf  Robert van Lith


Zaterdag 12 september, Ronde van Hasselt
Amateurs/Sportklasse
4.   Fabrizio Korsman


Donderdag 10 september, Ronde van Roosendaal
Amateurs/Sportklasse/Junioren
26. Bennie van den Heuvel


Zondag 6 september, Ronde van Abbenbroek
Sportklasse
1.   Kasper Schotte

3.   Norman Meerkerk
4.   Otto Schotte
7.   Martin van Rij
12. Jaco Minke
16. Fabrizio Korsman
22. Robin Huizinga
24. Erik Meerkerk
26. Peter van der Waal
32. Peter Slagmoolen
33. Remco van Meggelen
35. Wijnand van Pelt
39. Ruud Kuikstra
44. Dirk Hogeweg
45. Wilco Smetsers




Zondag 6 september, Tweelandenkoers
38. Bennie van den Heuvel
Niet geklasseerd
Jeffrie Janssen
Robert van Lith
Kees Barendregt
Wim Leen
Ernst Siegers


Zaterdag 5 september, Ronde van Dordrecht
Sportklasse
40. Wijnand van Pelt


Zondag 30 augustus, Excelsior's Wielerdag Gouda
Masters 50+
8.   Erik Meerkerk
dnf Dirk Hogeweg


Zondag 30 augustus, Ronde van Hoogerheide
Amateurs/Sportklasse
28. Fabrizio Korsman


Zaterdag 29 augustus, Ronde van Nieuwpoort
Sportklasse
17. Fabrizio Korsman


Zaterdag 29 augustus, Ronde van Oudewater
Amateurs/Sportklasse/Junioren
25. Bennie van den Heuvel
49. Wijnand van Pelt
dnf Erik Meerkerk


Zaterdag 22 augustus, Ronde van Zuidland
Sportklasse/Masters 40+
1.   Kasper Schotte
3.   Erik Meerkerk
8.   Norman Meerkerk
9.   Martin van Rij
21. Fabrizio Korsman
30. Jaco Minke
46. Otto Schotte
53. Leon Hokke
55. Christiaan Grootveld
58. Wijnand van Pelt
59. Robert van Lith
dnf Kees Barendregt



Zaterdag 22 augustus, Ronde van Molenaarsgraaf
Sportklasse/Amateurs
20. Bennie van den Heuvel


Vrijdag 21 augustus, Nacht van 's Gravendeel
Sportklasse
16. Fabrizio Korsman

Amateurs
17. Bennie van den Heuvel


Zondag 16 augustus, Ronde van Beverwijk
Sportklasse
18. Martin van Rij
43. Fabrizio Korsman


Zaterdag 15 augustus, Ronde van Pijnacker
Sportklasse/Masters 40+
23. Erik Meerkerk
30. Bennie van den Heuvel
37. Leo Poot
dnf Wijnand van Pelt


Maandag 10 augustus, Ronde van Maassluis
Amateurs/Sportklasse/Junioren
36. Fabrizio Korsman
dnf Kasper Schotte

Sportklasse/Masters 40+
5.   Norman Meerkerk
11. Erik Meerkerk
18. Bennie van den Heuvel
dnf Leo Poot
dnf Leonard van der Heiden


Zondag 9 augustus, Ronde van Zevenbergen
Amateurs/Sportklasse/Junioren
22. Bennie van den Heuvel
32. Fabrizio Korsman


Zaterdag 8 augustus, Ronde van Berkel en Rodenrijs
Amateurs/Sportklasse
42. Fabrizio Korsman
49. Leonard van der Heiden


Donderdag 6 augustus, Ronde van Oostvoorne
Sportklasse/Masters 40+
3.   Martin van Rij
8.   Norman Meerkerk
11. Fabrizio Korsman
12. Erik Meerkerk
20. Jaco Minke
21. Bennie van den Heuvel
22. Ernst Siegers
26. Ruud Kuikstra
30. Christiaan Grootveld
dnf Leon Hokke
dnf Leonard van der Heiden


Zaterdag 1 augustus, Ronde van Almkerk
Amateurs/Sportklasse/Junioren
37. Fabrizio Korsman


Woensdag 29 juli, Ronde van Chaam
Amateurs/Sportklasse/Junioren
24. Fabrizio Korsman


Zaterdag 25 juli, Ronde van Barendrecht
Sportklasse
11. Fabrizio Korsman


Zaterdag18 juli, Ronde van Middelharnis
Sportklasse/Masters 40+
1.   Erik Meerkerk
10. Fabrizio Korsman
18. Bennie van den Heuvel
27. Leonard van der Heiden
35. Leon Hokke
39. Kees Barendrecht
43. Robert van Lith


Zondag 12 juli, Omloop Someren-Peer-Someren
Amateurs/Sportklasse
14.   Marco Kuivenhoven (gastrenner)
28.   Erik Meerkerk
64.   Bennie van den Heuvel
101. Ernst Siegers
dnf   Leo Poot
dnf   Paul Bakker
dnf   Kees Barendregt
dnf   Robin Huizinga
dnf   Robert van Lith


Zondag 12 juli, Ronde van Nispen
Amateurs/Sportklasse/Junioren
7.   Fabrizio Korsman
33. Otto Schotte


Zondag 12 juli, Ronde van De Meern
Masters 50+
43. Dirk Hogeweg


Zaterdag 11 juli, Ronde van Giessenburg
Amateurs/Sportklasse/Junioren
35. Fabrizio Korsman
77. Leonard van der Heiden


Vrijdag 10 juli, Ronde van Heinkenszand
D-categorie
12. Leon Vogelzang
19. Leon Hokke
37. Christiaan Grootveld

Masters 40+
5.   Erik Meerkerk
27. Kees Barendregt


Woensdag 8 juli, Ronde van 's Gravenzande
Amateurs
26. Bennie van den Heuvel
dnf Erik Meerkerk


Zaterdag 4 juli, Rotterdam Ahoy
Amateurs/Sportklasse
25. Leonard van der Heiden
35. Fabrizio Korsman
48. Paul van Strien


Vrijdag 3 juli, Ronde van Kruiningen
D-categorie
2.   Leon Hokke

Masters 40+
2.   Erik Meerkerk
19. Marco Duson
27. Kees Barendregt
dnf Ruud Kuikstra (pech)


Donderdag 2 juli, Omloop Hendrik Ido Ambacht
Sportklasse
11. Martin van Rij
32. Wijnand van Pelt


Zondag 28 juni, Omloop van Rijswijk
Amateurs/Sportklasse
5.   Kasper Schotte
31. Otto Schotte
74. Leon Hokke
dnf Erik Meerkerk
dnf Robert van Lith


Zondag 28 juni, Ronde van Nieuw Vennep
Sportklasse/Masters 40+
15. Fabrizio Korsman


Zaterdag 27 juni, Ronde van Sliedrecht
Amateurs/Sportklasse/Junioren
33.  Erik Meerkerk
40.  Leonard van der Heiden
44.  Fabrizio Korsman
dnf Wijnand van Pelt


Zondag 21 juni, Ronde van Zoeterwoude
Amateurs/Sportklasse
dnf Fabrizio Korsman


Zondag 21 juni, Omloop van de Heidehof
Masters 40+
dnf Leo Poot

Masters 50+
2.   Erik Meerkerk
5.   Ron Godschalk
dnf Wijnand van Pelt
dnf Johan Lacroix

Amateurs/Sportklasse
dnf Martijn Roest


Zaterdag 20 juni, Ronde van Hoogvliet
Sportklasse/Masters 40+
2.   Otto Schotte
3.   Kasper Schotte
19. Erik Meerkerk
28. Leonard van der Heiden
31. Ernst Siegers
32. Fabrizio Korsman
34. Martijn Dennebos
42. Wilco Smetsers
46. Robert van Lith
dnf Paul van Strien
dnf Wijnand van Pelt


Woensdag 17 juni, Ronde van Albrandswaard
Sportklasse/Amateurs
30. Erik Meerkerk
32. Leonard van der Heiden
34. Leo Poot
36. Paul van Strien
41. Fabrizio Korsman
42. Otto Schotte
43. Bennie van den Heuvel
47. Ruud Kuikstra
61. Wijnand van Pelt
62. Christiaan Grootveld
63. Wilco Smetsers
64. Kees Barendregt
65. Robert van Lith


Zondag 14 juni, NK Beegden voor vrije renners

Masters 50+
25. Erik Meerkerk


Zondag 14 juni, Hart van Gilze
Amateurs/Sportklasse/Junioren
42. Fabrizio Korsman
44. Wijnand van Pelt


Zaterdag 13 juni, Ronde van Rozenburg
Sportklasse/Masters 40+
1.   Erik Meerkerk
3.   Otto Schotte
6.   Kasper Schotte
7.   Martin van Rij
24. Jaco Minke
25. Leonard van der Heiden
36. Fabrizio Korsman
38. Paul van Strien


Maandag 8 juni, Ronde van Numansdorp
Amateurs/Sportklasse
9.   Erik Meerkerk
33. Bennie van den Heuvel
41. Paul van Strien
43. Leo Poot
48. Leonard van der Heiden
51. Johan Lacroix
dnf Wijnand van Pelt


Zondag 7 juni, NK Masters 2015

Masters 50+
58. Erik Meerkerk
98. Wijnand van Pelt


Zaterdag 6 juni, Ronde van Papendrecht
Masters 40+
7.   Erik Meerkerk
10. Bennie van den Heuvel
27. Leo Poot
32. Wijnand van Pelt
37. Johan Lacroix


Zaterdag 30 mei, Omloop Hoekse Waard
Amateurs
43. Bennie van den Heuvel
64. Erik Meerkerk
dnf Leo Poot


Maandag 25 mei, Tweede Pinksterdag
District Kampioenschappen Maassluis
Masters 40+
35. Leonard van der Heiden

Masters 50+
14. Erik Meerkerk
17. Kees Barendregt
24. Wijnand van Pelt


Zondag 24 mei, Maassluis
Masters 50+
6.   Erik Meerkerk
17. Kees Barendregt
34. Wijnand van Pelt


Zaterdag 23 mei, Ronde van Rossum
Amateurs
33. Bennie van den Heuvel
dnf Leo Poot


Zaterdag 23 mei, Ronde van Katendrecht
Sportklasse
5.   Martin van Rij
16. Paul van Strien
29. Fabrizio Korsman
33. Jaco Minke
39. Ernst Siegers
50. Martijn Dennebos
51. Johan Lacroix
54. Kees Barendregt
55. Joeri van Dijk
69. Robert van Lith
dnf Michael Kerkhof


Zondag 17 mei, Tour de Leur, Etten Leur
Amateurs/Sportklasse
27. Erik Meerkerk
55. Robert van Lith


Zaterdag 16 mei, Noord Beveland Klassieker
43.   Bennie van den Heuvel

Deze renners zijn wel geklasseerd, maar de wedstrijd niet uitgereden
79.   Erik Meerkerk

96.   Leo Poot
97.   Ernst Siegers
104. Wim Leen
dnf  Paul Bakker
dnf  Jan Kweekel


Donderdag 14 mei Hemelvaartsdag, Ronde van Lekkerkerk
Amateurs
48. Erik Meerkerk
50. Bennie van den Heuvel


Zondag 10 mei, Ronde van Nieuw Vossemeer
Amateurs/Sportklasse/Junioren
41. Leo Poot
46. Paul van Strien
48. Fabrizio Korsman
60. Bennie van den Heuvel
64. Erik Meerkerk
dnf Kees Barendregt


Zaterdag 9 mei, Hardenberg
Sportklasse/Masters 40+
23. Ernst Siegers
48. Robert van Lith


Zaterdag 9 mei, Nieuwkuijk
Masters 50+
18. Wijnand van Pelt


Zaterdag 9 mei, Draai rond de Kraai in Rijsoord
Amateurs/Sportklasse
57. Fabrizio Korsman


Zaterdag 9 mei, Ronde van Goes
Masters 40+

3.   Erik Meerkerk


Woensdag 6 mei, District Kampioenschappen Tijdrijden Zevenhuizen
Sportklasse
2.   Martin van Rij
9.   Johan Lacroix


Dinsdag 5 mei, Ronde van Rijswijk
Amateurs/Sportklasse
28. Erik Meerkerk
47. Fabrizio Korsman


Zondag 3 mei, Ronde van Brabant
70. Erik Meerkerk
89. Leo Poot
dnf Ernst Siegers
dnf Paul Bakker
dnf Martijn Roest
dnf Kees Barendregt


Zondag 3 mei, Ronde van De Uithof
Amateurs/Sportklasse
22. Fabrizio Korsman
dnf Martin van Rij


Maandag 27 april, Oranjeronde Amsterdam-Sloten
Sportklasse
51. Wilco Smetsers

Masters 50+
1.   Erik Meerkerk



Maandag 27 april, Oranjeronde 's Gravendeel
Sportklasse
6.   Martin van Rij
18. Fabrizio Korsman
35. Robert van Lith

Amateurs
31. Bennie van den Heuvel
41. Leo Poot


Zaterdag 25 april, Ronde van Rilland
Masters 40+
3.   Erik Meerkerk
27. Johan Lacroix


Zondag 19 april, Ronde van Gelderland
Masters 40+
37. Bennie van den Heuvel
45. Erik Meerkerk
58. Leo Poot

Zondag 19 april, Ronde van Oud Gastel
Amateurs/Sportklasse
33. Fabrizio Korsman
34. Ernst Siegers

Tweedaagse Omloop de Peel18-19 april
2e etappe
60. Wim Leen

Zaterdag 18 april, Ronde van het Munnikenland Brakel
Sportklasse
10. Martin van Rij

Zaterdag 11 april, Ronde van Dronten
Amateurs/Sportklasse
48. Dirk Hogeweg

Maandag Tweede Paasdag 6 april, Ronde van Werkendam
Amateurs/Sportklasse
4.     Martin van Rij
68.   Leo Poot
69.   Fabrizio Korsman
78.   Ernst Siegers
101. Robert van Lith


Zaterdag 5 april, Ronde van Sleeuwijk
Sportklasse
44.  Fabrizio Korsman

Woensdag 1 april, Grote Prijs Koppert Biological Systems Rotterdam Ahoy
Amateurs/Sportklasse
48.  Leo Poot
77.  Dirk Hogeweg


Zondag 29 maart, Sint Jozef Klassieker
Masters 40+
17.   Marco Duson

19.   Ruud Kuikstra
DNF Leo Poot
DNF Bennie van den Heuvel

Amateurs
63. Ernst Siegers
70. Wim Leen
73. Paul Bakker


Zaterdag 28 maart, Rotterdams Kampioenschap
Sportklasse
9.   Fabrizio Korsman

44. Leonard van der Heiden

Zaterdag 21 maart, Ronde van Oud Vossemeer
Amateurs/Sportklasse/Junioren
65. Fabrizio Korsman