Leden Shop
Deel deze pagina via:

KNWU Wedstrijden

Zaterdag 21 januari 2017
Nederlands Kampioenschap Veldrijden Jeugd
Categorie 4
27. Mark Mandemaker

Vrijdag 30 december, Nationale Jeugdveldrit Benschop
Categorit 6
23. Daniel Vastenhout

Zaterdag 17 december, Nationale Jeugdveldrit Woerden
Categorie 4
13. Mark Mandemaker
22. Cas Briggeman

Zaterdag 10 december, Nationale Jeugdveldrit Moergestel
Categorie 4
19. Mark Mandemaker

Categorie 5
32. Jayden Post

Zondag 4 december, Nationale Jeugdveldrit Lieshout
Categorie 6

26. Daniel Vastenhout

Zaterdag 3 december, Nationale Jeugdveldrit Zwartemeer
Categorie 4
13. Mark Mandemaker

Zondag 27 november, Veldrit Leiden
Categorie 5
16. Mees Rehorst
24. Declan van der Hoek
dnf Tijs van der Pols

Categorie 6
18. Jayden Post

21. Daniel Vastenhout

Zondag 13 november, Alphen aan den Rijn
Mini Cross Competitie
Categorie 4
11. Kevin van Eck

Zondag 13 november, Nationale Jeugdveldrit Tilburg
Categorie 4
21. Mark Mandemaker

Categorie 5
33. Declan van der Hoek

Zaterdag 5 november, Nationale Jeugdveldrit Dordrecht
Categorie 3
20. Lucas Schaar

Categorie 4
11. Mark Mandemaker
30. Senna Wuisman

Categorie 5
35. Tijs van der Pols

Categorie 6
20. Mees Rehorst
25. Daniël Vastenhout

Categorie 7
30. Bjorn Heijdra


Zaterdag 1 oktober, Ronde van Assendelft
Categorie 4/5
7.   Daniel Vastenhout
17. Tijs van der Pols

Zaterdag 23 september, Ronde van de Uithof Den Haag
Categorie 3
6.   Mark Mandemaker
9.   Senna Wuisman
12. Cas Briggeman

Categorie 4
16. Declan van der Hoek
17. Jayden Post

Categorie 5

10. Daniël Vastenhout

Categorie 7
2.   Boris Romers
7.   Bart Bronder


Zondag 18 september, Ploegentijdrit Rijswijk
Categorie 3 en 4
Een mooie ploegenrace van Mark, Cas, Senna en Gijs bij De Spartaan vandaag.
Ze zijn 5e geworden!




Zondag 18 september, Ronde van Oosterhout
Categorie 7/Nieuwelingen
16. Boris Romers
22. Bart Bronder


 Clubkampioenschappen Tijdrijden, 14 september 2016
Categorie Naam   Rondes Gereden tijd  Uitslag
1 Kenneth Tambach m 1 3.08.95 1
1 Dide Klok v 1 3.21.30 2
1 Åsa de Keijzer v 1 3.33.03 3
           
2 Jilles Romers m 1 2.47.81 1
2 Lucas Schaar m 1 2.50.17 2
2 Rick Scheurweg m 1 3.37.62 3
           
3 Senna Wuisman v 2 5.13.08 1
3 Mark Mandemaker m 2 5.15.78 2
3 Cas Briggeman m 2 5.21.86 3
3 Sil Bergsma m 2 5.23.08 4
3 Kevin van Eck m 2 5.34.45 5
3 Connor Karel m 2 5.35.56 6
3 Pelle Klok m 2 5.42.11 7
           
4 Tijs van der Pols m 2 5.05.24 1
4 Niek de Wit m 2 5.11.29 2
4 Jayden Post m 2 5.14.33 3
4 Declan van der Hoek m 2 5.16.76 4
4 Gijs Ariens m 2 5.20.80 5
4 Lara Boshoven v 2 5.21.40 6
4 Yngmar Logmans m 2 5.31.12 7
4 Thijs de Vos m 2 5.41.17 8
4 Sem de Jong m 2 5.53.71 9
4 Matthias van Zwol m 2 5.57.99 10
           
5 Daniel Vastenhout m 3 7.21.65 1
5 Mees Rehorst m 3 7.53.31 2
           
6 Max Bergsma m 3 7.29.88 1
6 Bjorn Logmans m 3 7.31.53 2
6 Bjorn Heijdra m 3 7.46.86 3
6 Silvano vd Velde m 3 7.54.61 4
6 Jessica de Ruiter v 3 9.20.69 5
           
7 Boris Romers m 4 8.21.51 1
7 Bart Bronder m 4 8.52.97 2
7 Tim Nasveld m 4 9.33.02 3
7 Douwe Drost m 4 10.06.37 4
7 Thom Arkenbout m 4 10.58.53 5

Categorie 1 en categorie 2

1 ronde recordtijd 2.28.22 op naam van Fabricio Korsman,

Gevestigd op 27 augustus 2003

 

Categorie 3 en categorie 4

2 ronden recordtijd 4.45.89 op naam van Rebecca Talen,

Gevestigd op 31 augustus 2005

 

Categorie 5 en categorie 6

3 ronden recordtijd 6.27.22 op naam van Boris Romers,

Gevestigd op 9 september 2015

 

Categorie 7

4 ronden recordtijd 8.21.51 op naam van Boris Romers,

Gevestigd op 14 september 2016


Zondag 11 september, Eerste Jeugdklassieker Breda
Categorie 7
1.   Boris Romers
15. Bart Bronder

Categorie 5
5.   Daniël Vastenhout

Categorie 4
27. Tijs van der Pols

Categorie 3
21. Mark Mandemaker
24. Cas Briggeman

Zaterdag 10 september, Jeugdronde van Honselersdijk
Categorie 2
7.   Jilles Romers

Categorie 3
12. Mark Mandemaker
16. Senna Wuisman
19. Sil Bergsma

Categorie 4

15. Declan van der Hoek
16. Tijs van der Pols
19. Lara Boshoven
20. Jayden Post

Categorie 5

7.   Daniël Vastenhout
23. Mees Rehorst

Categorie 7
2.   Boris Romers
12. Bart Bronder
18. Tim Nasveld



Zaterdag 3 september, Jeugdronde van Numansdorp
Categorie 7
20. Tim Nasveld

Zaterdag 27 augustus, Jeugdronde van Maassluis
Categorie 2
10. Jilles Romers

Categorie 3
10. Mark Mandemaker
15. Senna Wuisman
dnf Cas Briggeman

Categorie 4
23. Jayden Post

Categorie 5
7.   Daniel Vastenhout

Categorie 7
2.   Boris Romers
19. Bart Bronder


Vrijdag, zaterdag en zondag 1 t/m 3 juli
Meerdaagse Rijswijk

Categorie 2
5.   Christophe van der Meer

Categorie 3
3.   Cas Briggeman
8.   Jaymz Lunenborg

Categorie 3 (meisjes)
5.   Senna Wuisman

Categorie 5
8.   Daniel Vastenhout
15. Liam van der Meer

Categorie 7
15. Bart Bronder


Woensdag 6 juli, Ronde van 's Gravenzande
Categorie 7
8.   Bart Bronder

Zondag 3 juli, Jeugdronde van Kaatsheuvel
Categorie 3
8.   Sil Bergsma

Categorie 6
29. Max Bergsma

Zaterdag 2 juli, Jeugdronde van Kruiningen
Categorie 7
1.   Boris Romers


Recordronde tijdrit (1 x grote ronde)         
  naam   Cat. 17 april 2013 tijd: Cat. 23 april 2014
tijd:
Cat. 20 april 2016
tijd:
29 juni 2016
tijd:
  Kenneth Tambach m         1 2.17.1 2.09.09
  Dide Klok v         1   2.23.93
  Asa de Keijzer v         1   3.18.63
                   
  Christophe van der Meer m         2 1.49.04 1.47.91
  Jilles Romers m         2 1.59.7  
  Lucas Schaar m         2 2.08.6 2.09.60
  Rick Scheurweg m         2 2.23.7 2.31.63
                   
  Senna Wuisman v     1 2.25.43 3 1.43.0 1.45.72
  Mark Mandemaker m         3 1.47.3 1.46.00
  Jaymz Lunenborg  m     1 2.08.06 3 1.49.2 1.48.12
  Cas Briggeman m         3 1.50.6 1.51.72
  Karsten Quak m         3 1.52.1 1.54.85
  Sil Bergsma m     1 1.54.79 3 1.52.3  
  Kevin van Eck m     1 2.19.94 3 1.55.1 1.58.16
  Connor Karel m         3 1.56.2  
  Pelle Klok m         3 2.00.5 2.01.79
                   
  Gijs Ariens m         4 1.41.2 1.46.56
  Niek de Wit m         4 1.43.8 1.48.68
  Lara Boshoven v 1 1.56 2 1.49.00 4 1.44.4 1.43.62
  Tijs van der Pols m         4 1.45.3 1.44.12
  Declan van der Hoek m 1 2.21 2 1.58.31 4 1.49.1 1.50.57
  Yngmar Logmans m     2 2.15.96 4 1.49.7 1.55.18
  Sem de Jong m         4 1.56.9 1.57.71
  Matthias van Zwol m     2 2.18.41 4 1.57.2 2.05.34
  Thijs de Vos m         4 2.04.4 1.54.75
  Jayden Post m 1 2.01 2 1.55.09     1.47.56
                   
  Liam van der Meer m         5 1.38.2 1.40.22
  Mees Rehorst m 2 2.00     5 1.42.6  
  Daniel Vastenhout m         5 1.44.00 1.36.41
                   
  Bjorn Logmans m     4 2.12.07 6 1.31.8 1.33.03
  Max Bergsma m 3 1.54     6 1.32.00  
  Silvano van der Velde m         6 1.39.6 1.40.05
  Bjorn Heijdra m     4 1.50.00 6 1.42.4  
  Jessica de Ruiter v         6   2.04.58
                   
  Boris Romers m 4 1.47     7 1.22.4 1.23.22
  Bart Bronder m 4 1.58     7 1.30.6  
  Thom Arkenbout m         7 1.38.8 1.48.82
  Douwe Drost m     5 2.00.58 7 1.39.9 1.38.12
  Ernst Westerbeek m         7 1.41.8 1.39.32
  Tim Nasveld m 4 1.43          


Zondag 26 juni, Jeugdronde Bob Memorial Breda
Categorie 2
3.   Christophe van der Meer

Categorie 3
10. Cas Briggeman
16. Sil Bergsma
17. Mark Mandemaker
dnf Jaymz
dnf Karsten

Categorie 4
21. Tijs van der Pols


Categorie 5
10. Daniel Vastenhout
16. Liam van der Meer


Categorie 6
14. Max Bergsma


Categorie 7
10. Bart Bronder


Zaterdag 25 juni, Jeugdronde van Volendam
Categorie 7
2.   Boris Romers


Zondag 19 juni, Jeugdronde van Hoogerheide
3.   Boris Romers
11. Bart Bronder
12. Tim Nasveld

Zaterdag 18 juni, Jeugdronde Zuid Beijerland

Categorie 2

Categorie 3

Categorie 4

8.

Christophe vd Meer

7.

Jaymz Lunenborg

9.

Tijs van der Pols

13.

Jilles Romers

8.

Karsten Quak

13.

Gijs Ariëns

 

 

13.

Cas Briggeman

 

 

 

 

14.

Sil Bergsma

 

 

 

 

15.

Senna Wuisman

 

 

 

 

16.

Mark Mandemaker

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Categorie 5

Categorie 7

 

5.

Daniel Vastenhout

1.

Boris Romers

 

 

9.

Liam van der Meer

14.

Bart Bronder

 

 

10.

Silvano van der Velde

 

 

 

 

15.

Mees Rehorst

 

 

 

 


Zaterdag 11 juni, Jeugdronde Dordrecht
Categorie 2
5.   Christophe van der Meer

Categorie 3
10. Senna Wuisman
12. Karsten Quak
15. Cas Briggeman

Categorie 4
16. Jayden Post

Categorie 5
21. Liam van der Meer
25. Daniel Vastenhout

Categorie 7
3.   Boris Romers
14. Bart Bronder
19. Tim Nasveld


Zondag 5 juni, Ronde van Rijen
Categorie 2
5.   Christophe van der Meer

Categorie 3
9.   Karsten Quak
10. Sil Bergsma
13. Cas Briggeman18. Silvano van der Velde
dnf Liam van der Meer

Categorie 7
3.   Bart Bronder

8.   Tim Nasveld


Zaterdag 4 juni, Nederlandse Kampioenschappen
Reeuwijk

Categorie 2
24. Christophe v/d Meer

Categorie 3
25. Jaymz Lunenborg
21. Senna Wuisman

Categorie 4
33. Lara Boshoven
44. Tijs van der Pols
50. Gijs Ariens

Categorie 5
20. Daniel Vastenhout

Categorie 6
19. Max Bergsma

Categorie 7
55. Boris Romers (val)

Zondag 22 mei, Jeugdronde van Stampersgat

Categorie 3
10.   Sil Bergsma

Categorie 4
9.   Tijs van der Pols

Categorie 5
10. Liam van der Meer

Categorie 6
9.   Max Bergsma

Categorie 7
4.   Boris Romers
7.   Bart Bronder


Zaterdag 21 mei, Jeugdronde Ahoy Rotterdam

Categorie 2

Categorie 3

Categorie 4

16.

Jilles Romers

13.

Sil Bergsma

12.

Tijs van der Pols

17.

Lucas Schaar

14.

Jaymz Lunenborg

16.

Gijs Ariëns

 

 

16.

Karsten Quak

22.

Jayden Post

 

 

17.

Cas Briggeman

23.

Declan van der Hoek

 

 

18.

Mark Mandemaker

25.

Ynmar Logmans

 

 

24.

Killian Jilderda

28.

Matthias van Zwol

 

 

 

Kevin is helaas gevallen

 

 

 

 

 

 

 

 

Categorie 5

Categorie 6

Categorie 7

5.

Daniel Vastenhout

8.

Max Bergsma

4.

Boris Romers

17.

Mees Rehorst

27.

Bjorn Logmans

20.

Bart Bronder

18.

Liam van der Meer

 

 

28.

Tim Nasveld

25.

Silvano van der Velde

 

 

 

 


Daniël 5e


Max 8e


Boris 4e


Zondag 15 mei, Jeugdronde van Honselersdijk

Categorie 2

Categorie 3

Categorie 4

6.

Christophe v/d Meer

4.

Jaymz Lunenborg

7.

Tijs van der Pols

9.

Jilles Romers

10.

Mark Mandemaker

19.

Jayden Post

10.

Lucas Schaar

13.

Cas Briggeman

15.

Declan van der Hoek

 

 

15.

Karsten Quak

 

 

 

 

17.

Sil Bergsma

 

 

 

 

19.

Senna Wuisman

 

 

 

 

21.

Killian Jilderda

 

 

 

 

 

 

 

 

Categorie 5

Categorie 6

Categorie 7

6.

Daniel Vastenhout

12.

Max Bergsma

1.

Boris Romers

15.

Mees Rehorst

29.

Bjorn Logmans

9.

Bart Bronder

 

 

30.

Silvano van der Velde

 

 










Donderdag 5 mei Hemelvaartsdag, Jeugdronde van Kapelle
Categorie 5
7.   Daniel Vastenhout

Categorie 7
3.   Boris Romers
6.   Bart Bronder


Zondag 1 mei, Jeugdronde Sint Michielsgestel
Categorie 7
1.   Bart Bronder





Zondag 1 mei, Jeugdronde Amstelveen
Categorie 3
4.   Jaymz Lunenborg


Zaterdag 30 april, Novan Jeugdronde Enter
Categorie 3
26. Sil Bergsma

Categorie 6
15. Max Bergsma

Zaterdag 30 april, Arno Wallaard Jeugdtoernooi Arkel
Categorie 2
9.   Christophe van der Meer

Categorie 3
20. Senna Wuisman
22. Killian Jilderda

Categorie 4
16. Tijs van der Pols
21. Jayden Post
25. Declan van der Hoek

Categorie 5
8.   Daniel Vastenhout
20. Mees Rehorst
dnf Liam van der Meer

Categorie 7
3.   Boris Romers



Woensdag 27 april Koningsdag, Oranjeronde van Breda
Categorie 7
3.   Boris Romers
6.   Bart Bronder


Zaterdag 23 april, Jeugdronde van De Bult Leiden

Categorie 2

Categorie 3

Categorie 4

10.

Christophe v/d Meer

14.

Cas Briggeman

20.

Tijs van der Pols

13.

Jilles Romers

15.

Sil Bergsma

24.

Gijs Ariëns

16.

Lucas Schaar

17.

Senna Wuisman

25.

Lara Boshoven

 

 

18.

Karsten Quak

26.

Declan van der Hoek

 

 

20.

Jaymz Lunenborg

30.

Jayden Post

 

 

28.

Killian Jilderda

36.

Yngmar Logmans

 

 

29.

Kevin van Eck

 

 

 

 

dnf

Mark Mandemaker

 

 

 

 

 

 

 

 

Categorie 5

Categorie 6

Categorie 7

22.

Daniel Vastenhout

12.

Max Bergsma

3.

Boris Romers

27.

Liam van der Meer

39.

Bjorn Logmans

16.

Bart Bronder

32.

Mees Rehorst

45.

Silvano van der Velde

34.

Tim Nasveld


Op 20 april 2016 heeft de jeugd van PRC Delta hun eerste recordronde gereden van dit jaar.
Doel: zo snel als je kan over het grote parkoers rijden.
De tijden van de recordrondes hebben we geklokt, zodat we een volgende recordronde kunnen zien of de kids nog sneller zijn geworden.
Na de recordronde zijn categorieën 5, 6 en 7 naar buiten gegaan voor een training.
De andere categorieën bleven op het parkoers trainen.
 
Hieronder volgen de uitslagen van de recordrondes.

Naam   Cat. 17 april 2013 Tijd: Cat. 23 april 2014
Tijd:
Cat. 20 april 2016
Tijd:
Kenneth Tambach m         1 2.17.1
               
Christophe v/d Meer m         2 1.49.04
Jilles Romers m         2 1.59.7
Lucas Schaar m         2 2.08.6
Rick Scheurweg m         2 2.23.7
               
Senna Wuisman v     1 2.25.43 3 1.43.0
Mark Mandemaker m         3 1.47.3
Jaymz Lunenborg  m     1 2.08.06 3 1.49.2
Cas Briggeman m         3 1.50.6
Karsten Quak m         3 1.52.1
Sil Bergsma m     1 1.54.79 3 1.52.3
Kevin van Eck m     1 2.19.94 3 1.55.1
Connor Karel m         3 1.56.2
Pelle Klok m         3 2.00.5
Killian Jilderda m         3 2.04.4
               
Gijs Ariens m         4 1.41.2
Niek de Wit m         4 1.43.8
Lara Boshoven v 1 1.56 2 1.49.00 4 1.44.4
Tijs van der Pols m         4 1.45.3
Declan van der Hoek m 1 2.21 2 1.58.31 4 1.49.1
Yngmar Logmans m     2 2.15.96 4 1.49.7
Sem de Jong m         4 1.56.9
Matthias van Zwol m     2 2.18.41 4 1.57.2
Thijs de Vos m         4 2.04.4
Jayden Post m 1 2.01 2 1.55.09    
               
Liam van der Meer m         5 1.38.2
Mees Rehorst m 2 2.00     5 1.42.6
Daniel Vastenhout m         5 1.44.00
               
Bjorn Logmans m     4 2.12.07 6 1.31.8
Max Bergsma m 3 1.54     6 1.32.00
Silvano van der Velde m         6 1.39.6
Bjorn Heijdra m     4 1.50.00 6 1.42.4
Bram vd Linden m         6 1.45.2
               
Boris Romers m 4 1.47     7 1.22.4
Bart Bronder m 4 1.58     7 1.30.6
Thom Arkenbout m         7 1.38.8
Douwe Drost m     5 2.00.58 7 1.39.9
Ernst Westerbeek m         7 1.41.8
Tim Nasveld m 4 1.43        


Zaterdag 16 april, Jeugdronde van Alphen aan de Rijn

Categorie 2

Categorie 3

Categorie 4

9.

Christophe v/d Meer

12.

Jaymz Lunenborg

16.

Gijs Ariëns

 

 

13.

Senna Wuisman

20.

Tijs van der Pols

 

 

21.

Cas Briggeman

25.

Lara Boshoven

 

 

23.

Mark Mandemaker

26.

Declan v/d Hoek

 

 

24.

Killian Jilderda

39.

Yngmar Logmans

 

 

27.

Sil Bergsma

dnf

Jayden Post

 

 

28.

Karsten Quak

 

 

 

 

32.

Kevin van Eck

 

 

 

 

 

 

 

 

Categorie 5

Categorie 6

Categorie 7

15.

Mees Rehorst

17.

Max Bergsma

3.

Boris Romers

21.

Liam v/d Meer

34.

Bjorn Logmans

19.

Tim Nasveld

dnf

Daniel Vastenhout

39.

Bjorn Heijdra

23.

Bart Bronder


Zaterdag 9 april, De Arie Verheij Jeugdronde van Spijkenisse

Categorie 2

Categorie 3

Categorie 4

5.

Christophe v/d Meer

10.

Jaymz Lunenborg

8.

Tijs van der Pols

13.

Jilles Romers

11.

Sil Bergsma

15.

Gijs Ariëns

15.

Lucas Schaar

13.

Senna Wuisman

16.

Jayden Post

 

 

15.

Mark Mandemaker

17.

Declan van der Hoek

 

 

17.

Karsten Quak

21.

Lara Boshoven

 

 

23.

Killian Jilderda

24.

Niek de Wit

 

 

27.

Kevin van Eck

29.

Yngmar Logmans

 

 

 

 

33.

Matthias van Zwol

 

 

 

 

 

 

Categorie 5

Categorie 6

Categorie 7

16.

Mees Rehorst

23.

Bjorn Heijdra

3.

Boris Romers

17.

Daniel Vastenhout

31.

Max Bergsma

13.

Bart Bronder

 

 

35.

Bjorn Logmans

22.

Tim Nasveld

 

 

38.

Silvano van der Velde

25.

Thom Arkenbout

 

 

 

 

26.

Douwe Drost


Boris Romers 3e




Tijs van der Pols 8e


Jaymz Lunenborg 10e


Christophe van der Meer 5e

Zondag 3 april, Jeugdronde van Steenbergen
Categorie 2
5.   Christophe van der Meer

Categorie 3
13.   Cas Briggeman

Categorie 5
4.   Daniel Vastenhout
18. Liam van der Meer

Categorie 6
19. Bjorn Logmans

Zaterdag 2 april, Jeugdronde van Gouda

Categorie 2

Categorie 3

Categorie 4

16.

Jilles Romers

15.

Senna Wuisman

18.

Tijs van der Pols

 

 

19.

Jaymz Lunenborg

19.

Jayden Post

 

 

21.

Mark Mandemaker

27.

Declan v/d Hoek

 

 

22.

Sil Bergsma

33.

Lara Boshoven

 

 

25.

Karsten Quak

36.

Sem de Jong

 

 

33.

Killian Jilderda

37.

Matthias van Zwol

 

 

35.

Kevin van Eck

 

 

 

 

 

 

 

 

Categorie 5

Categorie 6

Categorie 7

13.

Daniel Vastenhout

10.

Max Bergsma

3.

Boris Romers

19.

Mees Rehorst

31.

Bjorn Heijdra

20.

Bart Bronder

 

 

42.

Silvano v/d Velde

22.

Tim Nasveld

 

 

 

 

34.

Douwe Drost


Maandag Tweede Paasdag 28 maart, Ronde van Gerwen
Categorie 7
14. Boris Romers
32. Bart Bronder



Zaterdag 22 januari, Nederlands Kampioenschap Veldrijden Jeugd 2016
Schijndel

Categorie 3
25. Mark Mandemaker

Categorie 7
12. Boris Romers
28. Bart Bronder


Zaterdag 16 januari, Nationale Veldrit Helmond
Categorie 7
16. Boris Romers
25. Bart Bronder

Zaterdag 9 januari, Nationale Veldrit Oosterhout
Categorie 3
22. Mark Mandemaker

Categorie 7
11. Boris Romers
26. Bart Bronder

Zondag 3 januari, Nationale Veldrit Sint-Michielsgestel
Categorie 4
36. Tijs van der Pols

Categorie 7
9.   Boris Romers
22. Bart Bronder

Woensdag 30 december, Nationale Veldrit Benschop
Categorie 7
7.   Boris Romers
17. Bart Bronder

Zaterdag 12 december, Nationale Veldrit Moergestel
Categorie 7
10. Boris Romers
21. Bart Bronder

Zondag 6 december, Nationale Veldrit Lieshout
Categorie 7
14. Boris Romers
19. Bart Bronder

Zaterdag 28 november, Nationale Veldrit Leiden
Categorie 4
23. Tijs van der Pols

Categorie 7
5.   Boris Romers
16. Bart Bronder

Zondag 15 november, Nationale Veldrit Tilburg
Categorie 7
8.   Boris Romers
19. Bart Bronder

Zaterdag 14 november, Nationale Veldrit Berghem
Categorie 4
23. Tijs van der Pols

Categorie 7
6.   Boris Romers
19. Bart Bronder


Zondag 8 november, Nationale Veldrit Hilversum
Categorie 7
17. Bart Bronder

Zaterdag 7 november, Nationale Veldrit Dordrecht
Categorie 4
30. Tijs van der Pols

Categorie 7
10. Boris Romers
21. Bart Bronder

Zaterdag 24 oktober, Nationale Veldrit Lierop
Categorie 7
5.   Boris Romers

Zondag 18 oktober, Nationale Veldrit Hoogeveen
Categorie 7
4.   Boris Romers

Zaterdag 17 oktober, Nationale Veldrit Emmen
Categorie 7
15. Boris Romers



Zaterdag 27 september, Ronde van De Uithof
Categorie 2
13. Sil Bergsma

Categorie 3
21. Jayden Post
27. Lara Boshoven

Categorie 4
19. Daniël Vastenhout

Categorie 5
14. Max Bergsma
21. Bjorn Logmans

Categorie 6
7.   Boris Romers
15. Bart Bronder

Categorie 7
12. Arjan Boshoven

Zaterdag 20 september, Ronde van Rotterdam, Ahoy
Categorie 7
3.   Jasper Kraaijenbrink

Zondag 13 september, Omnium van Breda
Categorie 4
9.   Liam van der Meer

Categorie 6
1.   Boris Romers
8.   Bart Bronder


Zaterdag 12 september, Ronde van Honselersdijk

Categorie 1

Categorie 2

Categorie 3

8.

Jilles Romers

13.

Sil Bergsma

13.

Jayden Post

 

 

15.

Senna Wuisman

15.

Declan v/d Hoek

 

 

16.

Jaymz Lunenborg

16.

Tijs van der Pols

 

 

 

 

18.

Yngmar Logmans

 

 

 

 

 

 

Categorie 4

Categorie 5

Categorie 6

11.

Daniel Vastenhout

19.

Max Bergsma

6.

Boris Romers

 

 

24.

Bjorn Heijdra

17.

Desiree Ketting

 

 

35.

Bjorn Logmans

18.

Bart Bronder

 

 

 

 

22.

Tim Nasveld

Categorie 7

36.

Douwe Drost

8.

Jasper Kraaijenbrink

13.

Roel van Sintmaartensdijk


Zondag 6 september, Klimcriterium van Calfven
Categorie 6
1.   Boris Romers


<span style="font-