Leden Shop
Deel deze pagina via:

Nieuws

Reactie op "1e wedstrijd Delta/de Mol competitie is verreden":

Velden met (*) zijn verplicht.
1e wedstrijd Delta/de Mol competitie is verreden
(*):
(*):
(*):
:
(*):

1e wedstrijd Delta/de Mol competitie is verreden

De eerste wedstrijd van de Delta/De Mol competitie in Dordrecht is 15 oktober verreden. Er stonden weer heel wat renners aan de start tijdens deze mooie dag.  Volgende week zondag is de eerste wedstrijd op ons parkoers!

De uitslagen :

Categorie A

1 Nunen, van Patrick de Mol 20
2 Kooy, van Nils de Mol 19
3 Vendt, de Ferry Delta 18
4 Kramer Stefan de Mol 17
5 Man, de Remon DHR 16
6 Linden, v.d. Matthew Delta 15
7 Eikelenboom Dennis Basis 14
8 Groenewold Michel de Mol 13
9 Kuikstra Christian Delta 12
10 Gaag, v.d. Wouter de Coureur 11
11 Anthonisse Lieven de Mol 10
12 Grootveld Christian Delta 9
13 Bommel, van Thomas Ahoy 8
14 Drunen, van Raoul de Mol 7
15 Koorneef Niek Waardrenner 6
16 Slegtenhorst Fedor Ahoy 5
17 Leeuwen, van Danny Delta 5
18 Luiten Stan de Mol 5
19 Jager, de Marcel Basis 5
20 Smetsers Wilco Delta 5
21 Stout Patrick Basis 5
22 Singels Lucas de Coureur 5
23 Reehorst Albert Delta 5


Categorie B

1 Noppen Jorrit de Mol 20
2 Geenen Martijn CTW 19
3 Chow Brett de Mol 18
4 Bassa Jens Jan van Arkel 17
5 Izerloo, van Beau de Mol 16
6 Braber, den Rogier Pedaalridders 15
7 Havenaar Ewaud Ahoy 14
8 Arkenbout Jaap Delta 13
9 Reinders Maurice de Mol 12
10 Geenen Sander Basis 11
11 Gorsel, van Bas de Mol 10
12 Verkley Marcel de Coureur 9
13 Wuisman Leon Delta 8
14 Zalm, v.d. Cor de Mol 7
15 Pols, van der Teun Delta 6
16 Hitsert Teun de Mol 5
17 Kreeft Lucas de Mol 5
18 Roest G RFTC/NTFU 5
19 Nat, van der Leon de Mol 5
20 Verschuren John de Mol 5
21 Izerloo, van Stefan de Mol 5
22 Luiten Arie de Mol 5
23 Havenaar Thijs Ahoy 5
24 Chow Sebastiaan Basis 5
25 Vlaam, de Arjan de Mol 5
26 Uyl Jaap de Mol 5
27 Maas Emile de Mol 5
28 Gool, van Norbert de Mol 5
29 Kamberg Arjan de Mol 5
30 Draaij, van der John de Mol 5


Dames

1 Verschuren Iris de Mol 20
2 Lubeek Anneke de Mol 19
3 Kruidenier Mariska Delta 18
4 Bos Leonie de Mol 17
5 Weereld, van Lieke de Mol 16
6 Heller Melissa WV Breda 15


ID+

1 Duinkerke Jonathan nvt 20
2 Aerts Nick nvt 19
3 Mertens Davey nvt 18
4 Katuin Michael nvt 17
5 Nugteren Brian nvt 16
6 Saeger, de Tim nvt 15
7 Pollet Walter nvt 14
8 Hamers Jean nvt 13
9 Boeff, de Roxanne nvt 12


Jeugd Categorie 1 /4

1 Bassa Mees Jan van Arkel 20
2 Timmer Brett de Mol 19
3 Rozendaal Jesse de Mol 18
4 Izerloo, van Maud de Mol 17
5 Schaar Lucas Delta 16
6 Graaf, de Bailey de Mol 15
7 Beek, v.d. Tygo Delta 14
8 Bas  Selena de Mol 13
9 Freij Anne Delta 12
10 Wuisman Finn Delta 11



Jeugd Categorie 5/7

1 Breejen, den Daan de Mol 20
2 Reehorst Mees Delta 19
3 Ariens Gijs Delta 18
4 Klijn Nick Jan van Arkel 17
5 Vijfvinkel Mika WWV 16
6 Kreeft Jasper de Mol 15
7 Vlaam, de Jelle de Mol 14
8 Booy Lean WWV 13
9 Bulk, v.d. Bas Ahoy 12
10 Wit, de Niek Delta 11
11 Briggeman Cas Delta 10
12 Noppen Olaf de Mol 9
13 Hoek, v.d. Declan Delta 8
14 Gool, van Julien de Mol 7
15 Wuisman Senna Delta 6
16 Homburg Ryan Delta 5
17 Eck, van Kevin Delta 5
18 Karel Connor Delta 5
19 Dinroth Beau de Mol 5



Pagina terug