Leden Shop
Deel deze pagina via:

Klassement Delta De Mol Competitie

Hierbij de stand in de diverse klassementen na 9 wedstrijden

Uitslagen 15-10-2017 De Mol
Uitslagen 22-10-2017 PRC
Uitslagen 29-10-2017 De Mol 
Uitslagen 05-11-2017 PRC
Uitslagen 12-11-2017 De Mol 
Uitslagen 19-11-2017 De Mol 
Uitslagen 26-11-2017 PRC 
Uitslagen 03-12-2017 PRC 
Uitslagen 10-12-2017 De Mol 



Alle renners die niet meer op 6 wedstrijden kunnen komen zijn uit het klassement gehaald.


Categorie A:

 

Plaats Naam   Deelnames Vereniging Punten
1 Groenewold Michel 9 de Mol 153
2 Kramer Stefan 8 de Mol 151
3 Grootveld Christian 9 Delta 123
4 Gaag, v.d. Wouter 9 de Coureur 110
5 Leeuwen, van Danny 9 Delta 101
6 Bommel, van Thomas 7 Ahoy 94
7 Vendt, de Ferry 5 Delta 93
8 Koorneef Niek 9 Waardrenner 91
9 Smetsers Wilco 9 Delta 77
10 Oosterhout, van Niels 5 de Mol 75
11 Drunen, van Raoul 7 de Mol 71
12 Man, de Remon 4 DHR 66
13 Kramer Patrick 4 de Mol 57
14 Bock Yuri 8 Delta 57
15 Rehorst Albert 9 Delta 53
16 Jager, de Marcel 7 Basis 46
17 Singels Lucas 6 de Coureur 32
18 Stout Patrick 5 Basis 28


 




Cat B

Plaats Naam   Deelnames Vereniging Punten
           
1 Noppen Jorrit 9 de Mol 153
2 Klooster, v.d. Bert 8 de Mol 150
3 Braber, den Rogier 9 Pedaalridders 137
4 Geenen Martijn 6 CTW 101
5 Bronswijk Mike 6 WWV 100
6 Verkley Marcel 9 de Coureur 90
7 Havenaar Ewoud 7 Ahoy 86
8 Geenen Sander 8 Basis 86
9 Wuisman Leon 7 Delta 74
10 Nat, van der Leon 9 de Mol 67
11 Arkenbout Jaap 9 Delta 61
12 Pols, van der Teun 9 Delta 60
13 Bassa Jens 4 Jan van Arkel 54
14 Kreeft Lucas 8 de Mol 46
15 Verschuren John 7 de Mol 38
16 Reinders Maurice 4 de Mol 36
17 Zalm, v.d. Cor 5 de Mol 36
18 Verhoeven Thomas 6 de Mol 33
19 Kamberg Arjan 4 de Mol 31
20 Werkman Robert 5 de Mol 31
21 Vos Henk 4 Ahoy 28
22 Gorsel, van Bas 4 de Mol 27
23 Havenaar Thijs 5 Ahoy 25
24 Hoogwerff Paul 4 de Mol 21
25 Roest Gertjan 4 de Mol 20
  Uyl Jaap 4 de Mol 20





ID

Klassering Achternaam Voornaam Deelnames Club Pnt
           
1 Hamers Jean 8 Zuid Wh 133
2 Nugteren Brian 6 Delta 104
3 Boeff, de Roxanne 7 Delta 102
4 Pollet Walter 6 ZVl 99
5 Aerts Nick 5 nvt 98
6 Saeger, de Tim 5 nvt 90
7 Katuin Michael 5 nvt 89





Dames:

Klassering Achternaam Voornaam Deelnames Club Pnt
           
1 Verschuren Iris 8 de Mol 160
2 Kruidenier Mariska 8 Delta 148
3 Lubeek Anneke 5 de Mol 90
4 Bos Leonie 4 de Mol 71
5 Klooster, v.d. Tessa 4 Basis 66
6 Weereld, van Lieke 4 de Mol 61





Categorie 5 t/m 7

Klassering Achternaam Voornaam Deelnames Club Pnt
1 Kreeft Jasper 9 de Mol 160
2 Arens Gijs 6 Delta 117
3 Noppen Olaf 8 de Mol 114
4 Briggeman Cas 7 Delta 112
5 Wuisman Senna 7 Delta 87
6 Bulk, v.d. Bas 5 Ahoy 76
7 Vlaam, de Jelle 5 de Mol 72
8 Bijl Anouk 6 de Mol 71
9 Wit, de Niek 5 Delta 66
10 Roth Beaudine 7 de Mol 57
11 Klok Pelle 4 Delta 56
12 Graaf, de Bailey 6 de Mol 56
13 Eck, van Kevin 6 Delta 50
14 Pols, v.d. Tijs 4 Delta 49
15 Hoog, de Jesse 4 de Mol 41
16 Karel Connor 5 Delta 39
17 Hoek, v.d. Declan 4 Delta 36





Categorie 1 t/m 4

Klassering Achternaam Voornaam Deelnames Club Pnt
           
1 Rozendaal Jesse 9 de Mol 146
2 Timmer Brett 8 de Mol 136
3 Schaar Lucas 8 Delta 127
4 Bassa Mees 7 Jan van Arkel 124
5 Koster Isere 4 de Mol 73
6 Bas  Selena 4 de Mol 70
7 Beek, v.d. Tygo 6 Delta 67
8 Bijl Thijs 4 de Mol 66
9 Wuisman Finn 6 Delta 64
10 Bergwerff Jaylin 4 Delta 47
11 Scheurweg Rick 5 Delta 46
12 Hoog, de Vince 4 de Mol 44
13 Keyzer, de Asa 4 Delta 42
14 Gouw Yara 4 de Mol 34