Leden Shop
Deel deze pagina via:

Klassement Delta De Mol Competitie

Hierbij de stand in de diverse klassementen na 11 wedstrijden

Uitslagen 15-10-2017 De Mol
Uitslagen 22-10-2017 PRC
Uitslagen 29-10-2017 De Mol 
Uitslagen 05-11-2017 PRC
Uitslagen 12-11-2017 De Mol 
Uitslagen 19-11-2017 De Mol 
Uitslagen 26-11-2017 PRC 
Uitslagen 03-12-2017 PRC 
Uitslagen 10-12-2017 De Mol 
Uitslagen 31-12-2017 De Mol
Uitslagen 07-01-2018 PRC 
 



Alle renners die niet meer op 6 wedstrijden kunnen komen zijn uit het klassement gehaald.


Categorie A:

Plaats Naam   Deelnames Vereniging Punten
1 Groenewold Michel 11 de Mol 186
2 Kramer Stefan 10 de Mol 181
3 Grootveld Christian 11 Delta 146
4 Vendt, de Ferry 7 Delta 129
5 Gaag, v.d. Wouter 11 de Coureur 129
6 Leeuwen, van Danny 10 Delta 115
7 Koorneef Niek 11 Waardrenner 108
8 Oosterhout, van Niels 7 de Mol 104
9 Bommel, van Thomas 9 Ahoy 104
10 Smetsers Wilco 11 Delta 93
11 Drunen, van Raoul 9 de Mol 89
12 Kramer Patrick 6 de Mol 88
13 Bock Yuri 8 Delta 57
14 Rehorst Albert 9 Delta 53
15 Jager, de Marcel 7 Basis 46
16 Singels Lucas 6 de Coureur 32

 

  




Cat B

Plaats Naam   Deelnames Vereniging Punten
           
1 Klooster, v.d. Bert 10 de Mol 188
2 Noppen Jorrit 10 de Mol 169
3 Braber, den Rogier 11 Pedaalridders 164
4 Geenen Martijn 7 CTW 121
5 Verkley Marcel 11 de Coureur 117
6 Havenaar Ewoud 9 Ahoy 116
7 Geenen Sander 10 Basis 109
8 Wuisman Leon 9 Delta 103
9 Bronswijk Mike 6 WWV 100
10 Nat, van der Leon 11 de Mol 87
11 Pols, van der Teun 11 Delta 76
12 Arkenbout Jaap 10 Delta 66
13 Kreeft Lucas 10 de Mol 56
14 Verschuren John 7 de Mol 38
15 Vos Henk 6 Ahoy 41
16 Verhoeven Thomas 7 de Mol 42
17 Havenaar Thijs 6 Ahoy 30




ID

Klassering Achternaam Voornaam Deelnames Club Pnt
           
1 Hamers Jean 10 Zuid Wh 162
2 Nugteren Brian 8 Delta 138
3 Aerts Nick 7 nvt 137
4 Pollet Walter 8 ZVl 133
5 Boeff, de Roxanne 9 Delta 129
6 Saeger, de Tim 6 nvt 105
7 Katuin Michael 6 nvt 103





Dames:

Klassering Achternaam Voornaam Deelnames Club Pnt
           
1 Kruidenier Mariska 10 Delta 187
2 Verschuren Iris 9 de Mol 180
3 Lubeek Anneke 7 de Mol 124




Categorie 5 t/m 7

Klassering Achternaam Voornaam Deelnames Club Pnt
1 Kreeft Jasper 11 de Mol 190
2 Ariens Gijs 8 Delta 156
3 Briggeman Cas 9 Delta 134
4 Noppen Olaf 9 de Mol 124
5 Vlaam, de Jelle 7 de Mol 108
6 Bulk, v.d. Bas 7 Ahoy 102
7 Wuisman Senna 8 Delta 99
8 Klok Pelle 6 Delta 87
9 Roth Beaudine 9 de Mol 75
10 Bijl Anouk 6 de Mol 71
11 Eck, van Kevin 7 Delta 64
12 Hoog, de Jesse 6 de Mol 61
13 Graaf, de Bailey 6 de Mol 56




Categorie 1 t/m 4

Klassering Achternaam Voornaam Deelnames Club Pnt
           
1 Timmer Brett 10 de Mol 166
2 Rozendaal Jesse 10 de Mol 162
3 Schaar Lucas 10 Delta 155
4 Bassa Mees 9 Jan van Arkel 153
5 Bas  Selena 6 de Mol 107
6 Koster Isere 6 de Mol 106
7 Beek, v.d. Tygo 8 Delta 90
8 Wuisman Finn 8 Delta 83
9 Keyzer, de Asa 6 Delta 64
10 Hoog, de Vinca 6 de Mol 57
11 Scheurweg Rick 6 Delta 53
12 Gouw Yara 6 de Mol 51