Leden Shop
Deel deze pagina via:

10e wedstrijd 31-12-2017

Klassement | Uitslag 03-12-2017 | Uitslag 10-12-2017 | Uitslag 31-12-2017

Renners in het rood komen niet meer in aanmerking voor een plaats in het klassement,maar worden wel opgenomen in de daguitslag.

Cat A

Klassering Achternaam Voornaam Club Pnt
         
         
1 Vendt, de Ferry Delta 20
2 Reytenbagh Tony de Mol 19
3 Kramer Erik de Mol 18
4 Kramer Stefan de Mol 17
5 Groenewold Michel de Mol 16
6 Groot  Coen de Mol 15
7 Oosterhout, van Niels de Mol 14
8 Kramer Patrick de Mol 13
9 Baas Andre Basis 12
10 Grootveld Christian Delta 11
11 Koorneef Niek Waardrenner 10
12 Drunen, van Raoul de Mol 9
13 Gaag, v.d. Wouter de Coureur 8
14 Meessen Youry CS010 7
15 Smetsers Wilco Delta 6
16 Loon, van Martijn CS010 5
17 Bommel, van Thomas Ahoy 5



Cat B:

Klassering Achternaam Voornaam Club Pnt
         
1 Geenen Martijn CTW 20
2 Hordijk Jan Pedaalridders 19
3 Klooster, v.d. Bert de Mol 18
4 Chow Brett de Mol 17
5 Eggers John Wielertoeristen 16
6 Havenaar Ewoud Ahoy 15
7 Hordijk Bart de Mol 14
8 Braber, den Rogier Pedaalridders 13
9 Schillemans Coen WV Breda 12
10 Geenen Sander Basis 11
11 Wuisman Leon Delta 10
12 Verkley Marcel de Coureur 9
13 Loon, van Andy Trimb MZ 8
14 Nat, van der Leon de Mol 7
15 Maas Emile de Mol 6
16 Pols, van der Teun Delta 5
17 Kreeft Lucas de Mol 5
18 Reinders Stan de Mol 5
19 Reinders Maurice de Mol 5
20 Vos Henk Ahoy 5
21 Izerloo, van Stefan de Mol 5
22 Havenaar Thijs Ahoy 5

ID:
Klassering Achternaam Voornaam Club Pnt
         
1 Aerts Nick nvt 20
2 Mertens Davey nvt 19
3 Pollet Walter ZVl 18
4 Nugteren Brian Delta 17
5 Hamers Jean Zuid Wh 16
6 Boeff, de Roxanne Delta 15


Dames:

Klassering Achternaam Voornaam Club Pnt
         
1 Verschuren Iris de Mol 20
2 Kruidenier Mariska Delta 19
3 Born, v.d. Eva TWC Limburg 18
4 Bos Leonie de Mol 17
5 Lubeek Anneke de Mol 16


Categorie 5 t/m 7

Klassering Achternaam Voornaam Club Pnt
         
1 Breejen, den Daan de Mol 20
2 Arens Gijs Delta 19
3 Vijfvinkel Mika WWV 18
4 Vlaam, de Jelle de Mol 17
5 Kreeft Jasper de Mol 16
6 Klok Pelle Delta 15
7 Eck, van Kevin Delta 14
8 Bulk, v.d. Bas Ahoy 13
9 Hoog, de Jesse de Mol 12
10 Roth Beaudine de Mol 11
dnf Briggeman Cas Delta 5



Categorie 1 t/m 4
Klassering Achternaam Voornaam Club Pnt
         
1 Hoogwerff Cyriel de Mol 20
2 Chow Luke de Mol 19
3 Bruin, de Steff Spui Crossers 18
4 Bas  Selena de Mol 17
5 Timmer Brett de Mol 16
6 Romers Jilles Delta 15
7 Koster Isere de Mol 14
8 Schaar Lucas Delta 13
9 Beek, v.d. Tygo Delta 12
10 Bassa Mees Jan van Arkel 11
11 Keyzer, de Asa Delta 10
12 Wuisman Finn Delta 9
13 Gouw Yara de Mol 8
14 Hoog, de Vince de Mol 7