Leden Shop
Deel deze pagina via:

11e wedstrijd 07-01-2018

Klassement | Uitslag 10-12-2017| Uitslag 31-12-2017 | Uitslag 07-01-2018

Renners in het rood komen niet meer in aanmerking voor een plaats in het klassement,maar worden wel opgenomen in de daguitslag.

Cat A

Klassering Achternaam Voornaam Club Pnt
         
         
1 Talen Jordi de Mol 20
2 Reytenbagh Tony de Mol 19
3 Kramer Patrick de Mol 18
4 Groenewold Michel de Mol 17
5 Vendt, de Ferry Delta 16
6 Oosterhout, van Niels de Mol 15
7 Leeuwen, van Danny Delta 14
8 Kramer Stefan de Mol 13
9 Grootveld Christian Delta 12
10 Gaag, v.d. Wouter de Coureur 11
11 Smetsers Wilco Delta 10
12 Drunen, van Raoul de Mol 9
13 Jager, de Marcel Basis 8
14 Koorneef Niek Waardrenner 7
15 Stout Patrick Basis 6
16 Rehorst Albert Delta 5
17 Singels Lucas de Coureur 5
dnf Bommel, van Thomas Ahoy 5


Cat B:

Klassering Achternaam Voornaam Club Pnt
         
1 Klooster, v.d. Bert de Mol 20
2 Wuisman Leon Delta 19
3 Verkley Marcel de Coureur 18
4 Lee, v.d. Jhon Coureur 17
5 Noppen Jorrit de Mol 16
6 Havenaar Ewoud Ahoy 15
7 Braber, den Rogier Pedaalridders 14
8 Nat, van der Leon de Mol 13
9 Geenen Sander Basis 12
10 Pols, van der Teun Delta 11
12 Verhoeven Thomas de Mol 9
13 Vos Henk Ahoy 8
dnf Arkenbout Jaap Delta 5
dnf Kreeft Lucas de Mol 5

 

ID:

Klassering Achternaam Voornaam Club Pnt
         
1 Duinkerke Jonathan nvt 20
2 Aerts Nick nvt 19
3 Mertens Davey nvt 18
4 Nugteren Brian Delta 17
5 Pollet Walter ZVl 16
6 Saeger, de Tim ZVL 15
7 Katuin Michael nvt 14
8 Hamers Jean Zuid Wh 13
9 Boeff, de Roxanne Delta 12


Dames:

Klassering Achternaam Voornaam Club Pnt
         
         
1 Kruidenier Mariska Delta 20
2 Born, v.d. Eva TWC Limburg 19
3 Lubeek Anneke de Mol 18


Categorie 5 t/m 7

Klassering Achternaam Voornaam Club Pnt
         
1 Ariens Gijs Delta 20
2 Vlaam, de Jelle de Mol 19
3 Mandemaker Mark Delta 18
4 Briggeman Cas Delta 17
5 Klok Pelle Delta 16
6 Rehorst Mees Delta 15
7 Kreeft Jasper de Mol 14
8 Bulk, v.d. Bas Ahoy 13
9 Wuisman Senna Delta 12
10 Lee, v.d. Darvi Coureur 11
11 Noppen Olaf de Mol 10
12 Pols, v.d. Tijs Delta 9
13 Hoog, de Jesse de Mol 8
14 Roth Beaudine de Mol 7


Categorie 1 t/m 4

 

Klassering Achternaam Voornaam Club Pnt
         
1 Bas  Selena de Mol 20
2 Koster Isere de Mol 19
3 Bassa Mees Jan van Arkel 18
4 Klok Sveva Delta 17
5 Rozendaal Jesse de Mol 16
6 Schaar Lucas Delta 15
7 Timmer Brett de Mol 14
8 Klok Dide Delta 13
9 Keyzer, de Asa Delta 12
10 Beek, v.d. Tygo Delta 11
11 Wuisman Finn Delta 10
12 Gouw Yara de Mol 9
14 Scheurweg Rick Delta 7
15 Hoog, de Vinca de Mol 6