Leden Shop
Deel deze pagina via:

8e wedstrijd 3-12-2017

Klassement | Uitslag 19-11-2017 | Uitslag 26-11-2017 | Uitslag 03-12-2017

Renners in het rood komen iet meer in aanmerking voor een plaats in het klassement,maar worden wel opgenomen in de daguitslag.

Cat A

Klassering Achternaam Voornaam Club Pnt
         
         
1 Sintmaartensdijk Roel Delta 20
2 Kramer Stefan de Mol 19
3 Groenewold Michel de Mol 18
4 Oosterhout, van Niels de Mol 17
5 Overvliet Jay KSV 16
6 Kramer Patrick de Mol 15
7 Grootveld Christian Delta 14
8 Leeuwen, van Danny Delta 13
9 Gaag, v.d. Wouter de Coureur 12
10 Drunen, van Raoul de Mol 11
11 Koorneef Niek Waardrenner 10
12 Ketting Wouter Delta 9
13 Bock Yuri Delta 8
14 Rehorst Albert Delta 7
15 Singels Lucas de Coureur 6
gest Korsman Fabrizio DHR 5
gest Smetsers Wilco Delta 5

Cat B:

Klassering Achternaam Voornaam Club Pnt
         
1 Bronswijk Mike WWV 20
2 Klooster, v.d. Bert de Mol 19
3 Havenaar Ewoud Ahoy 18
4 Noppen Jorrit de Mol 17
5 Braber, den Rogier Pedaalridders 16
6 Wuisman Leon Delta 15
7 Bassa Jens Jan van Arkel 14
8 Verkley Marcel de Coureur 13
9 Briggeman Ard Delta 12
10 Nat, van der Leon de Mol 11
11 Werkman Robert de Mol 10
12 Pols, van der Teun Delta 9
13 Vos Henk Ahoy 8
14 Verhoeven Thomas de Mol 7
15 Kreeft Lucas de Mol 6
16 Eriksson John Basis 5
17 Arkenbout Jaap Delta 5
17 Geenen Sander Basis 5
17 Gemert, van Tijs Pedaalridders 5
17 Havenaar Thijs Ahoy 5


ID:

Klassering Achternaam Voornaam Club Pnt
         
1 Hamers Jean Zuid Wh 20


Dames:

Klassering Achternaam Voornaam Club Pnt
         
1 Verschuren Iris de Mol 20
2 Kruidenier Mariska Delta 19
3 Born, v.d. Eva TWC Limburg 18


Categorie 5 t/m 7

Klassering Achternaam Voornaam Club Pnt
         
1 Arens Gijs Delta 20
2 Kreeft Jasper de Mol 19
3 Briggeman Cas Delta 18
4 Wuisman Senna Delta 17
5 Noppen Olaf de Mol 16
6 Wit, de Niek Delta 15
7 Bijl Anouk de Mol 14
8 Eck, van Kevin Delta 13
9 Hoog, de Jesse de Mol 12
10 Graaf, de Bailey de Mol 11
11 Roth Beaudine de Mol 10
12 Karel Connor Delta 9
gest Hoek, v.d. Declan Delta 5


Categorie 1 t/m 4

Klassering Achternaam Voornaam Club Pnt
         
1 Bassa Mees Jan van Arkel 20
2 Schaar Lucas Delta 19
3 Rozendaal Jesse de Mol 18
4 Romers Jilles Delta 17
5 Bijl Thijs de Mol 16
6 Beek, v.d. Tygo Delta 15
7 Bergwerff Jaylin Delta 14
8 Wuisman Finn Delta 13
9 Scheurweg Rick Delta 12
10 Waard, de Bram Delta 11
11 Hoog, de Vince de Mol 10