Leden Shop
Deel deze pagina via:

9e wedstrijd 10-12-2017

Klassement | Uitslag 26-11-2017 | Uitslag 03-12-2017 | Uitslag 10-12-2017

Renners in het rood komen iet meer in aanmerking voor een plaats in het klassement,maar worden wel opgenomen in de daguitslag.

Cat A
Klassering Achternaam Voornaam Club Pnt
         
         
1 Vendt, de Ferry Delta 20
2 Groenewold Michel de Mol 19
3 Man, de Remon DHR 18
4 Kramer Stefan de Mol 17
5 Kramer Patrick de Mol 16
6 Leeuwen, van Danny Delta 15
7 Grootveld Christian Delta 14
8 Smetsers Wilco Delta 13
9 Koorneef Niek Waardrenner 12
10 Gaag, v.d. Wouter de Coureur 11
11 Jager, de Marcel Basis 10
12 Drunen, van Raoul de Mol 9
13 Stout Patrick Basis 8
14 Rehorst Albert Delta 7
16 Bock Yuri Delta 5


Cat B:
Klassering Achternaam Voornaam Club Pnt
         
1 Hordijk Bart de Mol 20
2 Klooster, v.d. Bert de Mol 19
3 Geenen Martijn CTW 18
4 Braber, den Rogier Pedaalridders 17
5 Hordijk Jan Pedaalridders 16
6 Noppen Jorrit de Mol 15
7 Verkley Marcel de Coureur 14
8 Kamberg Arjan de Mol 13
9 Geenen Sander Basis 12
10 Wuisman Leon Delta 11
11 Arkenbout Jaap Delta 10
12 Zalm, v.d. Cor de Mol 9
13 Vos Henk Ahoy 8
14 Kreeft Lucas de Mol 7
15 Hoogwerff Paul de Mol 6
16 Verhoeven Thomas de Mol 5
17 Hoogwerff Mellon de Mol 5
18 Nat, van der Leon de Mol 5
19 Pols, van der Teun Delta 5


ID:
Klassering Achternaam Voornaam Club Pnt
         
1 Aerts Nick nvt 20
2 Saeger, de Tim ZVL 19
3 Pollet Walter ZVl 18
4 Hoogstrate Tonnie nvt 17
5 Boeff, de Roxanne Delta 16


Dames:

Klassering Achternaam Voornaam Club Pnt
         
1 Lubeek Anneke de Mol 20
2 Klooster, v.d. Tessa Basis 19


Categorie 5 t/m 7

Klassering Achternaam Voornaam Club Pnt
         
1 Arens Gijs Delta 20
2 Vlaam, de Jelle de Mol 19
3 Kreeft Jasper de Mol 18
4 Briggeman Cas Delta 17
5 Rehorst Mees Delta 16
6 Noppen Olaf de Mol 15
7 Bijl Anouk de Mol 14
8 Wuisman Senna Delta 13
9 Klok Pelle Delta 12
10 Post Jayden Delta 11
11 Graaf, de Bailey de Mol 10
12 Roth Beaudine de Mol 9



Categorie 1 t/m 4

Klassering Achternaam Voornaam Club Pnt
         
1 Bas  Selena de Mol 20
2 Koster Isere de Mol 19
3 Schaar Lucas Delta 18
4 Timmer Brett de Mol 17
5 Rozendaal Jesse de Mol 16
6 Bassa Mees Jan van Arkel 15
7 Gouw Yara de Mol 14
8 Breejen, den Liam de Mol 13
9 Scheurweg Rick Delta 12
10 Hoog, de Vince de Mol 11