Leden Shop
Deel deze pagina via:

Uitslagen

Zaterdag 9 april, Ronde van Oud Gastel
8.   Michael Katuin
12. Martijn Stigter
18. Roxanne de Boeff


 


Zaterdag 16 juli, Ronde van Oudenbosch
7.   Brian Nugteren
9.   Martijn Stigter
11. Michael Katuin
15. Wessel Kruidenier
17. Roxanne de Boeff


Zaterdag 28 mei, Nederlands Kampioenschap ID-renners
Spijkenisse

Nederlands Kampioen onder de 16 jaar

1.   Wessel Kruidenier


Nederlands Kampioen Heren
1.   Martijn Roest
9.   Martijn Stigter
10. Ricardo Moentadj


Nederlands Kampioenschap Dames





Zaterdag 21 mei, Ronde van Spijkenisse
6.   Michael Katuin
7.   Martijn Stigter
11. Wessel Kruidenier
12. Roxanne de Boeff
14. Ricardo Moentadj
15. Fairon Constancia

Michael


Fairon


Martijn en Michael


Roxanne en Ricardo


Martijn


Wessel


Zaterdag 9 april, Ronde van Nieuwdorp
7.   Martijn Stigter


15. Echica van Wijk


18. Roxanne de Boeff



 


Zondag 7 februari Veldrit Hoogstraten, België
7.   Martijn Stigter
9.   Brian Nugteren

Dames
3.   Roxanne de Boeff


Zaterdag 6 februari Veldrit Sint Niklaas, België
3.   Martijn Stigter
4.   Brian Nugteren
15. Roxanne de Boeff


Zaterdag 16 januari Veldrit Deventer
3.   Brian Nugteren

4.   Martijn Stigter
15. Roxanne de Boeff


Zaterdag 9 januari Veldrit Lille, België
10. Martijn Stigter
24. Brian Nugteren


Zaterdag 12 december Veldrit Mol, België
7.   Brian Nugteren
8.   Martijn Stigter

Brian


Martijn


Zaterdag 14 november, Tijdrit Grote Prijs van Denis Steijaert in Nieuw-Namen
3.   Martijn Stigter
4.   Brian Nugteren


Martijn


Brian


Zaterdag 31 oktober, Veldrit Boom, België
4.   Martijn Stigter


10. Brian Nugteren


 


Zaterdag 19 september, Ronde van Breda
3.   Martijn Stigter
6.   Brian Nugteren


Zondag 13 september, Ronde van Deventer
1.   Martijn Roest
5.   Martijn Stigter
6.   Brian Nugteren


Zondag 6 september, Klimcriterium Calfven
1.   Martijn Roest
5.   Brian Nugteren
9.   Martijn Stigter








Zaterdag 4 juli, Ronde van Kruiningen
1.   Martijn Roest
6.   Brian Nugteren
7.   Martijn Stigter


Zaterdag 20 juni, Ronde van Hoogvliet
1.   Ricardo Moentadj
2.   Wessel Kruidenier
3.   Joyce Peek
4.   Fairon Constantia




Zaterdag 20 juni, Nederlands Kampioenschap Stadskanaal

NK weg
1.   Martijn Roest
5.   Brian Nugteren
6.   Martijn Stigter

NK weg (tot 16 jaar)
1.   Martijn Stigter


NK Tijdrit
1.   Martijn Roest


 


Woensdag 17 juni, Ronde van Albrandswaard
1.   Brian Nugteren
2.   Martijn Stigter
3.   Ricardo Moentadj
4.   Wessel Kruidenier
5.   Joyce Peek


Weekendje weg!
Zaterdag gingen Ricardo, Joyce, Martijn en Brian richting wedstrijd nummer 1 van het weekend, in Utrecht.
Daarna mochten zij in een nachtje proberen te herstellen want zondag werd er gestart in Amersfoort om 11:00 uur.

Zaterdag 13 juni, Utrecht
1.   Martijn Roest

5.   Brian Nugteren
8.   Martijn Stigter
14. Ricardo Moentadj
22. Joyce Peek

Zondag 14 juni, Amersfoort
2.   Rens Trommels als co-piloot van Sven Megens
6.   Martijn Stigter
7.   Brian Nugteren
14. Ricardo Moentadj

2.   Joyce Peek

Zaterdag 6 juni, Ronde van Papendrecht
4.  Brian Nugteren

6.  Martijn Stigter




Zaterdag 23 mei, Afwachtingswedstrijd Axel
6.  Martijn Stigter

7.  Brian Nugteren


Zondag 17 mei, Ronde van Stampersgat
1.  Martijn Roest

5.  Brian Nugteren
8.  Martijn Stigter




Zaterdag 16 mei, Afwachtingswedstrijd ZHE Tour Spijkenisse
1.   Martijn Roest

6.   Martijn Stigter
7.   Brian Nugteren
8.   Wessel Kruidenier
14. Ricardo Moentadj
15. Joyce Peek-Prins
dnf Fairon Constantia





Zondag 10 mei, Hoogerheide
1.   Martijn Roest

8.   Brian Nugteren
11. Martijn Stigter


Zaterdag 2 mei, Drachten
1.  Martijn Roest

6.  Brian Nugteren




Zaterdag 19 april, Lewedorp
1.   Martijn Roest
5.   Brian Nugteren
9.   Martijn Stigter


Zondag 29 maart, Dommelen
1.   Martijn Roest

8.   Martijn Stigter